امروز، جمعه، ۷ مهر ۱۴۰۲

دشمنان ما کسانی هستند که می‌خواستند تمرکزمان را برهم بزنند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دشمنان ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را برهم بزنند. کسانی که فکر می‌کنند بازی در جام جهانی مقابل تیم‌های بزرگ دنیا مثل انگلیس، آرژانتین و تیم‌های دیگر آسان است.  به گزارش ایرنا، کارلوس کی‌روش دیروز چهارشنبه در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار داشت: در درجه اول از حمایت‌های شما تشکر می‌کنم. ما هیچ وقت علاقه نداریم در زمین موفق نباشیم. وی ادامه داد: این نتیجه باعث می‌شود یاد بگیریم با یک روند مناسب تمرکز خود را درون زمین حفظ کنیم و خودمان باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنان تیم ملی دشمنان ما نیستند. برای کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، باید به آن‌ها تبریک بگویم چون کارشان را درست انجام دادند اما اکثر مردم می‌دانند این بازیکنان در طول سال‌های طولانی باعث شادی مردم شدند.
وی تصریح‌کرد: مطمئن باشید می‌خواهم این نظریه که بازیکنان تیم ملی دشمنان مردم هستند را تخریب کنم و با آن بجنگم.
کی‌روش‌ افزود: دشمنان ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را برهم بزنند. کسانی که فکر می‌کنند بازی در جام جهانی مقابل تیم‌های بزرگ دنیا مثل انگلیس، آرژانتین و تیم‌های دیگر آسان است یا بازی فوتبال در جام جهانی مثل پلی‌استیشن است. آن‌ها باید بدانند مسئولیت بزرگی روی گردن ما هست. 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: به افرادی که این کار را کردند تبریک‌ می‌گویم و باید خوشحال باشند. به یک رسانه خاص هم تبریک می‌گویم زیرا ترکیب را ساعت ها قبل بازی منتشر کرد زیرا این‌ به ما کمک می‌کند که بدانیم داخل تیم ما فردی هست که این اخبار را از اردوی تیم خارج می‌کند. 
* پست مهم کی‌روش خطاب به بازیکنان: در این دام نیفتید!
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بار دیگر با انتشار پستی اینستاگرامی، به تهییج بازیکنانش پرداخت. 
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که صبح چهارشنبه با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام از بازیکنانش خواسته بود تسلیم نشوند، بار دیگر با قراردادن پستی جدید در صفحه مجازی‌اش، از بازیکنان خواسته تا قهرمان واقعی برای مردم ایران باشند و در دام محبوبیت‌های پوشالی نیفتند. 
در ادامه آخرین پست کارلوس کی‌روش در اینستاگرام را می‌بینید.
بچه‌ها در فوتبال نمی توانیم وقت‌مان را با بهانه‌جویی یا سرزنش دیگران صرف کنیم. ما باید مسئولیت‌های خود را بپذیریم، متواضع و قدرتمند باشیم تا با هم در مقابل ناکامی‌ها و اشتباهات خود ایستادگی کنیم.
در فوتبال وظیفه ما این است که بازی کنیم، برای حامیان خود نتیجه بگیریم و لذت، شادی و افتخار را برای تیم و هوادران به ارمغان بیاوریم.
ما نمی توانیم جذب یا نگرانِ محبوبیت آسان(بادآورده) شویم.
به محبوبیت ساختگی و پوشالی اهمیت ندهید.
برای اینکه قهرمانی بزرگ و واقعی باشید و نقش رهبری داشته باشید، هزینه زیادی لازم است.
در دام قهرمان بودن با قیمت ارزان نیفتید.
خدا این فرصت را به شما داده تا با استعداد و کار در فوتبال آن را انجام دهید. فقط انجامش بده!
استفاده نکردن از این هدیه جرم است.
متعهد و درگیر آبروی خود باشید که قهرمانی واقعی و الگوی جامعه باشید که باعث می شود مردم، خانواده و دوستانتان به شما افتخار کنند.
در فوتبال، سایر مسائل به خاطر شکست و حسادت است. تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار نخست خود مقابل انگلیس تن به شکست داد و باید در دومین دیدار در روز جمعه به مصاف ولز برود. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما