امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

دراگان اسکوچیچ سرمربی تراکتور

دراگان اسکوچیج هدایت تیم تراکتور را برعهده گرفت.
باشگاه تراکتور دقایقی پیش نام دراگان اسکوچیچ را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد تا سرمربی پیشین تیم ملی ایران هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده بگیرد.
اسکوچیچ که پیش از این به عنوان سرمربی تیم جوانان کرواسی کار می‌کرد، پیشنهاد همکاری از پرسپولیس هم داشت، اما این باشگاه تراکتور بود که نظر او را برای سرمربیگری جلب کرد.
اسکوچیچ در حالی به تبریز خواهد آمد که حضور او روی نیمکت تراکتور یک اتفاق بزرگ برای این تیم است، چرا که آنها بلافاصله بعد از سرمربیگری او در تیم ملی ایران و تیم جوانان کرواسی توانستند نظر این سرمربی را برای هدایت تیم خود جلب کنند.
دراگان ۵۵ ساله در این سال‌ها بارها با پیشنهاد پرسپولیس و استقلال مواجه بود اما این دو تیم نتوانستند نظر او برای بازگشت به ایران را جلب کنند و این تراکتور بود که دست به کاری بزرگ زد و این چهره مشهور را استخدام کرد.
سرمربی سابق تیم ملی که سابقه هدایت فولاد و صنعت نفت را دارد، به زودی راهی تبریز خواهد شد تا اردوی تراکتور را سامان دهد و همراه با این تیم به ترکیه برود.
خرید بازیکنان تراکتور زیر نظر این سرمربی مشهور انجام می‌شود.
هفته دوم از نقل و انتقالات تابستانی با اخبار و حواشی بیشتری همراه شده است. تراکتور دو ستاره پرسپولیس را به خدمت گرفته و پرسپولیس در تقلا برای جذب جایگزین این بازیکنان است.
از آن سو استقلال هم حرکت زیر پوستی خود را در نقل و انتقالات دارد و به دنبال این است که لیست ۲۰ نفره پرستاره را تهیه کند و سپاهان هم با مدیرعاملی مهدی آذربایجانی، کار را پیش می‌برد.
 باشگاه سپاهان با انتشار یک توییت اعلام کرد که رامین رضاییان یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و باشگاه‌های لیگ برتری باید رضایت این باشگاه را جلب کنند. این توییت ادعایی مبنی بر این است که بند فسخ رضاییان تنها برای تیم‌های خارجی به صورت اتوماتیک فعال می‌شود.
تمرین تیم استقلال در حالی برگزار می‌شود که محمدحسین اسلامی اولین خرید آبی‌ها نیز در کمپ ناصر حجازی حضور دارد. 
سیدحسین حسینی، دروازه‌بان شماره یک استقلال در فصل گذشته، در اولین جلسه تمرینی این تیم در فصل جدید غایب است و حضور ندارد. مهرداد محمدی که شایعاتی پیرامون جدایی او از استقلال منتشر شده بود نیز در محل تمرین آبی‌ها حضور یافت.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما