امروز، شنبه، ۱۹ آذر ۱۴۰۱

ببرهای آبی اولین حریف ایران

برنامه دیدارهای تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا مشخص 
شد.
نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال بانوان آسیا از 24 نوامبر(3 آذرماه) تا 4 دسامبر (13 آذرماه) 2022 در اینچئون و سئول کره جنوبی برگزار می شود. این سومین بار است که این مسابقات به میزبانی فدراسیون کره برگزار می شود. این مسابقات همچنین به عنوان یک تورنمنت مقدماتی برای مسابقات قهرمانی جهان محسوب می شود و 5 تیم برتر این رقابت‌ها به بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال بانوان جهان که از 30 نوامبر(9 آذرماه) تا 17 دسامبر(26آذرماه) 2023 در دانمارک/نروژ/سوئد برگزار می‌شود،
 راه می‌یابند.
مینا وطن‌پرست، هانیه لک، فاطمه مریخ، ملیحه یغمایی‌پور، نوریه عباسی، عطیه شهسواری، مبینا حسن‌نژاد، الناز یحیوی‌پور، راحله اعتمادی پور، محدثه شبانی، مائده عشاقی، حدیثه نوروزی، هانیه کریمی، آرزو کیانی‌آرا، شهرزاد نصوحی، زهرا فقیهی، ستاره رحمانیان، الناز قاسمی و آرزو محمدی ۱۹ ملی‌پوش ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.
همچنین خدیجه قانع و مریم فخری به عنوان مربی، غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مدیر فنی، محبوبه دهقان به عنوان سرپرست و اکرم حبیب‌لو به عنوان فیزیوتراپ تیم ملی را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می‌کنند.
تیم ملی هندبال بانوان کشورمان با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق یزد در رقابت های قهرمانی هندبال بانوان آسیا شرکت خواهد کرد.
گروه‌بندی مسابقات قهرمانی بانوان آسیا به شرح زیر است:
گروه A: ایران، کره‌جنوبی، ازبکستان، هند، استرالیا
گروه B: ژاپن، قزاقستان، هنگ‌کنگ، چین، تایلند
برنامه دیدارهای ملی‌پوشان ایران در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا به شرح زیر است:
پنجشنبه ۳ آذر - ساعت ۸:۳۰ / ایران - هند
جمعه ۴ آذر - ساعت ۸:۳۰  / ایران - ازبکستان
یکشنبه ۶ آذر - ساعت ۸:۳۰  / ایران - استرالیا
چهارشنبه ۹ آذر - ساعت ۱۲:۳۰ / ایران - کره‌جنوبی
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما