امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز مطرح کرد: روستای سلطان‌آباد در مسیر توسعه و محرومیت‌زدایی

مسائل و مشکلات روستای سلطان آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان شیراز با حضور مسئولان بنیاد مسکن شهرستان شیراز، دهیار روستا واعضای شورای اسلامی این روستا مورد بررسی قرار 
گرفت.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس در جلسه ای با حضور مهندس ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز و مهندس جعفری معاون  فنی و اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا مسائل و مشکلات این روستا از جمله بهسازی و اجرای طرح هادی و پرداخت تسهیلات مقاوم سازی، مورد بررسی قرار گرفت.
مهندس ابراهیمی در این نشست برخی از شاخص های توسعه روستایی در شهرستان شیراز را بیان کرد و اظهار داشت: روستای سلطان آباد در سالهای مختلف از این خدمات برخوردار بوده است.
ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز اجرای طرح بهسازی معابر ۲۰ روستا با اعتبار ۲۷۵ هزار میلیون ریال، بازنگری طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان شیراز با اعتباری بالغ بر ۲۶هزار و ۴۰۰ میلیون ریال  را از کارکردهای بنیاد دراین شهرستان دانست.
به گفته مهندس ابراهیمی واگذاری و تعیین تکلیف بیش از ۱۰۰ قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و افراد واجد شرایط در روستاهای شهرستان،  واگذاری ۸ قطعه زمین جهت فضای آموزشی به صورت رایگان، واگذاری میزان ۱۸۵۰ متر در روستای نوروزآباد جهت فضای آموزشی نیز از کارکردهای بنیاد مسکن  است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز  تملک بیش از ۵۰ هکتار زمین روستایی جهت تفکیک، واگذاری به متقاضیان دارای شرایط و جوانان روستا و اخذ اسناد تملکی بیش از ۶۰ هکتار زمین را از عملکردهای شاخص این بنیاد دانست.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما