امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

شهروندان چشم انتظار ساماندهی دروازه کازرون

۲۱ مهرماه سال قبل در جریان سفر رئیس جمهور شهید و هیأت دولت به استان فارس و با حضور وزیر کشور، بازار بزرگ پروتئین شیراز افتتاح شد. بازار بزرگ پروتئین شیراز به ارزش ۳۵۰۰ میلیارد تومان بزرگ ترین بازار پروتئین کشور است که این مجتمع دارای ۵۰۰ واحد پارک خودرو و ۱۲۷ واحد تجاری است‌  ودر ۴۵ هزار متر مربع ساخته شده است که همه بازار پروتئین و سبزیجات شیراز را پوشش می‌دهد.
بازار بزرگ پروتئین شیراز با هدف اصلی سامان بخشی به وضعیت اسفبار بهداشتی دروازه کازرون و نقل مکان کسبه این منطقه شامل ماهی فروشان،
میوه فروشی ها و... به حدود صد متر آن طرف تر در خیابان گلکوب(کارگر) احداث گردید تا این بخش از شیراز پس از سال ها چنین شرایطی خارج گردد.
 ساماندهی صنوف دروازه کازرون و انتقال صنوف به مجتمع بازار پروتئین در دستور کار قرار دارد 
رئیس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز همچون گذشته بر ساماندهی صنوف دروازه کازرون  و انتقال صنوف به مجتمع بازار پروتئین تأکید کرد. 
مسعود زارعی یکی از مهم ترین مسایل مورد پیگیری  کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورای اسلامی شهر شیراز بر ساماندهی محور دروازه کازرون و تعیین تکلیف نهایی انتقال صنوف به بازار پروتئین عنوان نمود و اظهار کرد: محور دروازه کازرون در دو بخش ساماندهی و انتقال به مجتمع بازار پروتئین دنبال می شود. وی افزود: در هر دو حوزه، نهادهای مرتبط در شهرداری اقدامات خوبی انجام داده اند که باید با سرعت بیشتری تا حصول نتیجه دنبال شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما