امروز، دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

استارت پساکرونایی سپاهان با دشت سه امتیازی

سپاهان 2 - گل‌گهر سیرجان 0 
تیم فوتبال سپاهان با دو گل از محمدرضا حسینی و محمد کریمی از میهمان خود پیش افتاده و شروع بسیار خوبی در بازگشت به لیگ برتر داشته است و این تیم توانست فاصله ده امتیازی با پرسپولیس را حفظ کند. اهداف دو تیم سپاهان و گل گهرسیرجان در این دیدار کاملا متفاوت بود. سپاهانی ها سودای رسیدن به پرسپولیس در 9 بازی باقی مانده لیگ را دارند و در سوی دیگر گل گهر باید تمام تلاشش را به کار بگیرد تا در پایان این 9 بازی در میان دو تیم پایینی جدول قرار نداشته باشد.
در ادامه دیدار‌های هفته بیست‌ودوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، دو تیم سپاهان اصفهان و گل‌گهر سیرجان از ساعت ۲۰:۴۵ دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار سپاهان با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید.
گل‌های سپاهان را در این دیدار سیدمحمد حسینی (۹) و محمد کریمی (۳۱ - پنالتی) وارد دروازه گل‌گهر کردند تا شاگردان امیر قلعه‌نویی دوران پساکرونا را با پیروزی استارت بزنند.
سپاهان اصفهان با پیروزی در این دیدار خانگی ۴۰ امتیازی شد و فاصله ۱۰ امتیازی خود با پرسپولیس صدرنشین را حفظ کرد.
قضاوت دیدار سپاهان - گل‌گهر سیرجان را امیر عرب‌براقی بر عهده داشت.
شرح گل‌ها: سپاهان (یک برصفر:) یک ارسال برای محمد طیبی در محوطه جریمه با ضربه سر خوب این بازیکن در محوطه شش قدم به محمدرضا حسینی رسید تا طی چند ثانیه طلایی پوشان دوبار در منطقه جریمه گل گهر سیرحان ضربه سر بزنند و دروازه بشاگردی را خیلی زود در دقیقه 9 باز کنند.
سپاهان (دوبرصفر:)حرکت محمد محبی در محوطه جریمه باعث اعلام خطا از سوی عرب براقی شد. پشت این ضربه با وجود حضور بازیکنان پرشمار و سرشناس، محمد کریمی پدیده فصل قبل سپاهانی ها قرار گرفت و علیرغم اینکه بشاگردی جهت توپ را تشخیص داد، زاویه طوری تنظیم شده بود که گل دوم بازی در دقیقه 30 و درست قبل از کولینگ تایم ثبت شد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما