امروز، دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

سایپایی‌ها، پسران آبی را متوقف کردند!

استقلال 1- سایپا 1 
دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال برنده‌ای نداشت و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند.
در ادامه دیدار‌های هفته بیست‌ودوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم‌های استقلال و سایپا از ساعت ۲۱ دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک به پایان رسید. مسعود ریگی (۱۶) برای استقلال و فرشید باقری (۴۵ - گل به خودی) زننده گل‌های این بازی 
بودند.
تیم استقلال با این تساوی ۳۷ امتیازی شد و با توجه به پیروزی فولاد خوزستان مقابل ماشین‌سازی، یک رده دیگر سقوط کرد و در جایگاه ششم جدول ایستاد تا پس از شکست هفته گذشته، این بار علاوه بر جا ماندن از کورس قهرمانی، در خطر از دست دادن سهمیه آسیا قرار بگیرد. شاگردان ابراهیم صادقی نیز ۲۰ امتیازی شدند و در همان رده چهاردهم باقی ماندند.
ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، سیاوش یزدانی (۸۴ - محمد بلبلی)، وریا غفوری، علی دشتی (۵۵ - زکریا مرادی)، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور (۷۳ - میلیچ)، فرشید باقری و مهدی قائدی (۷۴ - سینا خادم‌پور).
ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، خالد شفیعی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری (۶۳ - سعید محمدفرد)، آرمان رمضانی - مجید علیاری، روزبه شاه‌علیدوست، صادق بارانی، ابوالفضل جلالی، حسین کامیاب (۶۳ - رضا جعفری (۲+۹۰ - مرتضی آقاخان) و محمدرضا 
سلیمانی.
داور:پیام حیدری
* شرح گل
استقلال 1 - سایپا صفر (دقیقه 16: مسعود ریگی): همکاری عالی بازیکنان استقلال که با پاس‌های پیاپی از میانه زمین آغاز شده بود را رضاوند به مهدی قایدی رساند و او هم با پاس به عقب مسعود ریگی را در موقعیت خوبی قرار داد تا او با شوت مهارنشدنی دروازه سایپا را باز کند.
 استقلال 1 - سایپا 1 (دقیقه 45: گل به خودی فرشید باقری): ارسال محمدرضا سلیمانی از جناح راست زمین را فرشید باقری به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما