امروز، دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

پیروانی: همه از حق پرسپولیس دفاع می‌کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نماینده هواداران در کنار پرسپولیس هستم و وظیفه دارم تا از حق آنها دفاع کنم.
تیم فوتبال پرسپولیس یکشنبه شب گذشته  و در ورزشگاه شهدای شهر قدس در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف پیکان رفت و موفق شد در این دیدار با پیکان را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد تا جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم‌تر کند. سرخپوشان با کسب این ۳ امتیاز به امتیاز ۵۰ رسید و فاصله خود را با تیم‌های بعدی حفظ کرد.
این در حالی بود که با توجه به قوانین حاکم در زمان کرونا مسابقات فوتبال بدون هوادار برگزار می‌شود.
با این همه افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پیامی را برای هواداران این تیم منتشر کرد که در زیر می‌خوانید:
«با وجود اینکه مجبوریم از حضور هواداران در بازی‌ها و تمرینات محروم باشیم اما من نماینده هواداران هستم و وظیفه دارم تا از حق آنها و همچنین باشگاه محبوب خودمان حمایت کنم. هواداران به واقع سرمایه اصلی پرسپولیس هستند و با وجود اینکه نمی‌توانند به دلیل شرایط به وجود آمده در تمرینات و بازی‌ها کنار ما باشند اما از راه دور انرژی آنها را حس می‌کنیم. همه اعضای باشگاه و تیم در تلاش هستند تا دل هواداران را شاد کنند و ما وظیفه‌ای جز این نداریم.
بازیکنان و مربیان هم قدم به قدم جلو می‌روند و هواداران مطمئن باشند با وجود همه سختی‌هایی که در این راه وجود دارد اما برای قهرمانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود. ما چه در بیرون از زمین و چه داخل زمین با همه توان تلاش خواهیم کرد تا در پایان فصل جشن قهرمانی برگزار کنیم. من هم به عنوان یک هوادار و از طرف هواداران میلیونی پرسپولیس از زحماتی که کادرفنی و بازیکنان می‌کشند ممنون هستم و ان‌شاءا... به زودی و با ریشه‌کن شدن ویروس کرونا، باز هم همگی در کنار هم جشم قهرمانی را برگزار خواهیم کرد.» 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما