امروز، جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

با داوری آثار جشنواره مشخص شد؛ ۱۶ کتابخوان فارس برگزیده مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و

16 عضو کتابخانه های عمومی استان فارس در مسابقه ملی کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» برگزیده شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» که با همکاری مشترک نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شده بود، با اتمام زمان جشنواره و داوری آثار، برگزیدگان خود را شناخت. 
در این مسابقه ۵۷ هزار نفر از سراسر کشور در رده سنی نوجوان و بزرگسال (۱۳ سال به بالا) به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مسابقات الکترونیک نهاد در این مسابقه شرکت کردند و ۳۱۳ نفر به عنوان نفرات برگزیده از سراسر کشور انتخاب و معرفی شدند که  16 برگزیده آن از اعضای کتابخانه های عمومی استان فارس هستند.
جوایز این مسابقه که شامل کمک هزینه سفرهای زیارتی و جوایز نقدی است، به صورت مشارکتی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ستاد امر به معروف و نهی از منکر  تهیه شده و تخصیص یافته است.
بر این اساس زهره پورحسین از شهرستان نی‌ریز برگزیده بخش سفر به عتبات عالیات  و فاطمه سادات از شهرستان سروستان برگزیده بخش سفر به مشهد مقدس در این جشنواره بودند.
همچنین مریم زارعی از روستای سبزپوشان شهرستان شیراز؛ زهره اسدی از شهرستان کوار؛ شهره اسدالهی، زهرا شجاعی و زهرا برزگر از شهرستان بوانات؛ علیرضا تیموری، سادینا امیرسالاری و قاسم خادمی از شهرستان فیروزآباد؛ زینب میاندهی از شهرستان داراب، سارا صادقیار از شهرستان نی ریز؛ 
قدرت ا... غضنفری از شهرستان گراش؛ سکینه غلامی از شهرستان مهر؛ امیرحسین قناعتی از شهرستان آباده و شمیم پرنور کتابدار شهرستان لارستان دیگر برگزیدگان این رویداد بودند.  گفتنی است؛ مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» که کار خود را با انتشار فراخوانی از بهمن ماه سال گذشته آغاز کرده بود، با توجه به استقبال و درخواست علاقه‌مندان و همچنین وقوع بحران کرونا در کشور و لزوم تشویق شهروندان به ماندن در خانه، ۲ دوره تمدید شد و در نهایت در پایان اسفند ماه به اتمام رسید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما