امروز، جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

او به بارسلونا برنمی گردد

مدیر برنامه های نیمار نسبت به بازگشت او به بارسا در تابستان پیش رو خوشبین نیست.
به نقل از مارکا، تابستان 2017 و پس از حواشی بسیار، نیمار بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد. یک ماه بازیکنان و مسئولان بارسا در تلاش بودند تا مانع جدایی او شوند ولی ستاره برزیلی رویای دیگری در سر داشت. او راهی پی اس جی شد تا در این تیم با خروج از سایه مسی، تبدیل به یک رهبر تمام عیار شود ولی پس از گذشت نزدیک به سه سال، انتقال او چیزی جز شکست نبوده است.
ستاره برزیلی سال گذشته تلاش داشت به لالیگا برگردد. او با هر دو تیم رئال و بارسا وارد مذاکره شد ولی به دلیل توقعات مالی بالای پی اس جی انتقال او ممکن نشد.
گفته می شود بارسلونا تابستان امسال هم تلاشی دوباره برای بازگرداندن نیمار انجام خواهد داد ولی واگنر ریبیرو ایجنت نیمار معتقد است که فوق ستاره برزیلی به دلیل شرایط خاص پس از شیوع کرونا، یک فصل دیگر را نیز در پاریس خواهد ماند. او تا 2022 با پی اس جی قرارداد دارد.
 او در این رابطه به فاکس اسپورتس گفت:« فکر می کنم نیمار در پی اس جی خواهد ماند چرا که شرایط بازار نقل و انتقالات، حالا متفاوت شده و دنیای اقتصاد فوتبال، تغییرات زیادی کرده است. بارسا اکنون منابع مالی لازم برای جذب نیمار را ندارد و پی اس جی هم در صورت از دست دادن نیمار، به سختی بتواند جانشینی خوب برای او پیدا کند. چنین انتقالی امسال رخ نخواهد داد.»
 این در حالی است که برای بارسلونا، فعلا جذب لائوتارو مارتینز و میرالم پیانیچ در اولویت قرار دارد و آنها قصد دارند با این دو بازیکن، خط حمله و میانی خود را تقویت کنند. 
 از طرفی دیگر میرالیم پیانیچ معتقد است سبک بازی او با بارسلونا هماهنگ است و او می تواند در نوکمپ تولدی دوباره داشته باشد. بدین ترتیب می تواند این ستاره بوسنیایی را اولین خرید بزرگ و تابستانی بارسلونا تصور کرد. البته باشگاه اسپانیایی ابتدا علاقمند به حضور یک بازیکن در معامله برای کاهش قیمت است، اما در هر حال آنها برای خرید میرالیم پیانیچ اقدام خواهند کرد.
در صورت پایان یافتن این پروسه، خرید لائوتارو مارتینز به اولویت بعدی مدیران بارسا تبدیل خواهد شد. به نظر می رسد مذاکره با اینتر برای جذب این مهاجم آرژانتینی دشوارتر از عملیات جذب میرالیم پیانیچ خواهد بود و نراتزوری به راحتی حاضر به از دست دادن مهره ارزشمند و خوش آتیه خود نیست.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما