امروز، جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

ستاره خلاق در راه نوکمپ؛ اولین خرید بزرگ بارسلونا قطعی شد!

میرالیم پیانیچ، ستاره بوسنیایی یوونتوس در آستانه انتقال به بارسلونا قرار گرفته است. 
به گزارش ورزش سه، اخبار حاکی از آن است که تابستانی شلوغ و پرسر و صدا در انتظار بارسلونا خواهد بود و این تیم قصد دارد برای تقویت ترکیبش دست به خرید بازیکنان بزرگی بزند. به جز لائوتارو مارتینز، میرالیم پیانیچ نیز به شدت مورد توجه بارسا قرار گرفته و نشریه موندو دیپرتیوو امروز در گزارشی مدعی شد این ستاره بوسنیایی فاصله ای تا امضای قرارداد با آبی اناری ها ندارد.
بارسلونا به قدری برای خرید میرالیم پیانیچ مصمم است که حتی در صورت عدم پذیرش معاوضه از سوی یوونتوس نیز برای خرید او اقدام خواهد کرد. پیانیچ یکی از بالاترین دستمزدها را در تورین دریافت می کند و به همین دلیل بیانکونری نیز بی میل به فروش او نیست.
بارسلونا امیدوار است یوونتوس گزینه خرید نلسون سمدو، مدافع پرتغالی و 26 ساله را بپذیرد تا اینگونه پروسه جذب میرالیم پیانیچ راحت تر انجام شود، اما باشگاه ایتالیایی خواهان خرید آرتور ملو از بارسلوناست، آنهم در شرایطی که این هافبک برزیلی هیچ علاقه ای به جدایی از بارسا ندارد.
اما موندو دیپورتیوو امروز فاش کرد حتی اگر در نهایت طرفین در مورد معاوضه بازیکن به توافق نرسند نیز میرالیم پیانیچ را باید بازیکن بارسلونا دانست. کادر فنی بارسا به سبک بازی این هافبک خلاق علاقمند است و او نقشی کلیدی در ترکیب بلوگرانا در فصل بعد خواهد داشت.
خود میرالیم پیانیچ نیز به شدت علاقمند به نهایی شدن این انتقال است و می داند در صورت رد این پیشنهاد دیگر فرصتی برای بازی کردن در نوکمپ نخواهد داشت. با ورود مائوریتسیو ساری به رختکن یوونتوس و علاقه این سرمربی ایتالیایی به هافبک های جنگنده و انرژیک، جایگاه میرالیم پیانیچ در ترکیب یووه مانند 
سال های قبل نیست و نقش او کمرنگ تر شده است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما