امروز، جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

مدیرکل آموزش وپرورش فارس خبر داد: تهیه ۲۷ برنامه تلویزیونی درسی با موضوع نحوه پاسخ‌دهی به سؤالات امت

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با مساعدت و همکاری صداوسیمای مرکز استان برای اولین با در فارس، 27 برنامه تلویزیونی درسی با موضوع نحوه پاسخ دهی به سؤالات امتحانات کتبی نهایی تهیه و از شبکه استانی پخش خواهد ش.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در جمع دبیران منتخب و سرگروه های آموزشی استان بااعلام این مطلب افزود: یکی از دغدغه های آموزش وپرورش استان موضوع امتحانات کتبی نهایی دانش آموزان استان بود.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به گستردگی استان فارس گفت: همین مسئله باعث شده در موضوع نیروی انسانی دچار چالش های متعددی باشیم که در نهایت منجربه این میشد که در نتایج امتحانات کتبی نهایی آن گونه که انتظارداریم نتیجه گیری نشود.
اسماعیلی این دغدغه را از جمله دغدغه های کارگروه آموزش متوسطه استان نیز عنوان کرد و افزود: بحث توسعه عدالت آموزشی و ارتقای جایگاه استان در نتایج امتحانات کتبی نهایی و همچنین شرایط ناشی از کرونا ویروس باعث شد تا به بررسی راهکارهای برون رفت از وضعیت فعلی بپردازیم.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: یکی از این راهکارهای خروجی جلسات این کارگروه استفاده از ظرفیت دبیران مجرب وخبره استان و تولید 
برنامه هایی با حضور آنها و پخش از شبکه استانی برای دسترسی همه دانش آموزان استان 
عنوان کرد.
وی گفت: با برگزاری جلسات متعدد و نگاه مثبت مدیران صداوسیمای استان، این مسئله مورد توجه و حمایت آنها نیز قرار گرفت و قرار شد تا 27 برنامه درسی با حضور دبیران منتخب و با موضوع نحوه پاسخ دهی به سؤالات امتحانات کتبی نهایی و بیان نکات مهم این دروس تولید و برای همه دانش آموزان استان که امسال در امتحانات کتبی نهایی شرکت خواهند کرد پخش شود.
خاطر نشان می شود: زمان پخش این برنامه های از شبکه استانی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما