امروز، چهار شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

از هر اقدامی در جهت ایجاد اشتغال حمایت می‌کنیم

استاندار فارس گفت: امروز نگاه همه ما فراهم کردن زمینه ایجاد اشتغال به عنوان مهمترین و ضروری ترین نیاز جامعه است؛ بنابراین دست هر کس بتواند زمینه اشتغال حتی برای تعداد اندکی از افراد را فراهم کند، به گرمی فشرده و از اقدامات او در این زمینه حمایت می‌کنیم. 
 مهندس اسماعیل تبادار، سه‌شنبه در جریان بازدید از روند احداث پروژه تجاری و گردشگری شیراز مال، اشتغال را یکی از مهمترین دغدغه‌های کنونی در جامعه دانست. وی با یادآوری اینکه پروژه تجاری و گردشگری شیراز مال بیش از هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهد کرد، افزود: امروز نگاه همه ما فراهم کردن زمینه ایجاد اشتغال به عنوان مهمترین و ضروری ترین نیاز جامعه است؛ بنابراین دست هر کس بتواند زمینه اشتغال حتی برای تعداد اندکی از افراد را فراهم کند، به گرمی می‌فشاریم.
نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: ایجاد اشتغال هزار و ۲۰۰ نفری در این مجتمع در حالی امکان پذیر است که با ایجاد بعضی مجتمع‌های صنعتی که میلیاردها تومان اعتبار نیاز دارند، تنها 400 شغل ایجاد می‌شود.
مهندس تبادار حمایت از اشتغال زایی، رونق اقتصادی و سرمایه گذاری را از اولویت‌های اصلی مدیریت ارشد استان دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب سرمایه گذاران و فعالان عرصه اشتغالزایی را به عنوان جهادگر معرفی کرده و رئیس جمهوری نیز همواره تأکید می‌کنند باید در همه نگاه‌ها به ابعاد حاکمیتی اشتغالزایی در اولویت عملکرد مسئولان قرار داشته باشد.
 وی با اشاره به بعضی از مشکلات موجود در اجرای پروژه، تجاری و گردشگری شیراز مال تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی باید با رعایت مقررات، زمینه تسریع و تسهیل امور مربوط به سرمایه گذاران در بخش خصوصی را فراهم کنند.
 استاندار فارس همچنین در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران به ابعاد گسترده، تجاری، خدماتی، گردشگری و ایجاد اشتغال در پروژه شیراز مال اشاره کرد و افزود: این مجتمع که بالغ بر 77 هزار متر مربع زیربنا دارد، می‌تواند به بخش زیادی از کلانشهر شیراز خدمات رسانی کند.
مهندس تبادار ابراز امیدواری کرد مشکلات جزیی موجود در این پروژه با همکاری شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرای و همچنین همت متولیان آن، به زودی برطرف شده و در یک تا دو سال آینده شاهد به بهره برداری رسیدن فاز‌های مختلف مجتمع مذکور باشیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما