امروز، پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

اُفت نکردیم، به قهرمان آسیا باختیم؛ خلعتبری: انتقاد از تیم ملی و اسکوچیچ درست نیست

محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت: ما به تیمی باختیم که قهرمان آسیا شده است و این شکست باعث ناامیدی بازیکنان شهر خودرو نخواهد شد. محمدرضا خلعتبری ، در مورد شکست 2 بر صفر تیمش برابر الهلال عربستان اظهار داشت: این اولین تجربه شهر خودرو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود، آن هم برابر تیم مطرح و قدرتمندی مثل الهلال که چند بار قهرمان آسیا شده و فصل گذشته هم این عنوان را به دست آورده است. به‌هرحال ما تیم باتجربه‌ای در آسیا نیستیم و نیاز به زمان داریم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.
 امیدوارم این باخت را در بازی بعدی برابر پاختاکور جبران کنیم.وی در پاسخ به این پرسش که «آیا شهر خودرو اُفت کرده است؟»، خاطر نشان کرد: این حرف را قبول ندارم. ما نمایندگان قطر و بحرین را بردیم و در لیگ برتر هم ماشین‌سازی را شکست دادیم. در بازی با فولاد هم خستگی و اشتباهات خودمان باعث شد تا شکست بخوریم، هر چند که فولاد از لحاظ فوتبالی بهتر از ما بود. در لیگ قهرمانان هم به قهرمان آسیا باختیم که به هر تیمی چهار یا پنج گل می‌زند. در تیم ما همه چیز خوب جلو می‌رود و آقای سرآسیایی نیز تلاش می‌کند. امیدوارم در بازی‌های بعدی پاسخ زحمات سرمربی و همچنین مالک باشگاه را بدهیم.
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان راجع به انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی هم گفت: من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در مورد سرمربی تیم ملی یا تصمیمی که فدراسیون گرفته است، صحبت کنم. ما کار آسانی برای رفتن به جام جهانی نداریم، ولی شک ندارم با این بازیکنان راهی جام جهانی خواهیم شد. فکر می‌کنم در این شرایط انتقاد از تیم ملی و اسکوچیچ درست نیست و همه باید حمایت کنند تا تیم ملی به جام جهانی برود. اینجا موفقیت تیم ملی از همه چیز مهم‌تر است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما