امروز، سه شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

دختران فوتبالیست فارس میزبان دختران البرزنشین

فرزانه قنبر دزفولی- سرویس ورزشی
دوازدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با حضور ۱۲ تیم در حال برگزاری است. هفته ششم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان ساعت ۱۰ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود.
تیم آذرخش زاگرس شیراز در چارچوب هفته هفدهم از رقابتهای لیگ برتر  میزبان هیأت فوتبال البرز خواهد بود. شیرازی ها در حال حاضر با ۹ امتیاز و تفاضل گل منفی ۵۲ جایگاه دهم جدول رده بندی امتیازات را به خود اختصاص داده اند. زاگرس شیراز از پانزده بازی گذشته خود سه پیروزی و دوازده شکست را ثبت کرده است. آنها در بازی های گذشته خود فقط شش گل به ثمر رسانده اند. این در حالی است که تعداد گل های دریافتی آنها به عدد ۵۸ رسیده است. تیم هیأت فوتبال البرز حریف نماینده فارس در روز جمعه به شمار می رود. این تیم در حال حاضر با ۲۲ امتیاز و تفاضل گل مثبت سه، در جایگاه ششم جدول قرار دارند. این تیم تاکنون  ۲۹گل به ثمر رسانده و ۲۶گل دریافت کرده است. بدین ترتیب تیم زاگرس شیراز که از ابتدای مسابقات لیگ تاکنون تنها سه پیروزی کسب کرده است در این هفته هم بازی نسبتاًَ دشواری را مقابل این تیم رده ششمی جدول در پیش خواهد داشت.
تیم زاگرس شیراز در چارچوب هفته نخست رقابتهای لیگ برتر امسال در مقابل تیم پارس جنوبی بوشهر قرار گرفت و موفق شد این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود تمام کند. این تیم در هفته دوم تیم آویسا خوزستان را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. شیرازی ها 
در هفته سوم بازی را با نتیجه ۱۰ بر صفر به تیم شهرداری سیرجان واگذار کردند. زاگرس در هفته چهارم در مقابل ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد. نماینده فارس هفته پنجم از رقابت های لیگ برتر میزبان تیم همیاری آذربایجان غربی بود و در این بازی با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب حریف خود شدند. این تیم در هفته ششم بازی را با نتیجه ۴ بر صفر به هیأت فوتبال البرز واگذار کرد. زاگرس شیراز در هفته هفتم به دلیل مشکلات مالی نتوانست مقابل پالایش گاز ایلام حاضر شود و این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود ایلامی ها پایان یافت. فارسی ها در هفته هشتم مقابل تیم بم قرار گرفتند و بازی را با نتیجه ۵ بر صفر به تیم حریف واگذار کردند. این تیم در هفته نهم در برابر سپاهان اصفهان با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست خورد. زاگرس شیراز در هفته دهم با نتیجه هفت بر صفر مغلوب وچان کردستان شد. فارسی ها در هفته یازدهم با نتیجه دو بر یک از تیم ملوان بندرانزلی باخت. این تیم در هفته دوازدهم باید مقابل سینای بوشهر به میدان 
می رفت اما این بازی به دلیل مساعد نبودن شرایط زمین لغو شد. نماینده فارس در هفته سیزدهم با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم آویسا خوزستان به پیروزی رسید. زاگرس در هفته چهاردهم ۷ بر صفر از تیم شهرداری سیرجان شکست خورد. این تیم در هفته پانزدهم بازی را با نتیجه ۲ بر صفر به تیم ذوب آهن اصفهان واگذار کرد. نماینده فارس در هفته شانزدهم با نتیجه یک بر صفر مغلوب همیاری ارومیه شد.
در دیگر دیدارهای این هفته تیم پالایش گاز ایلام مقابل سینا بوشهر قرار می گیرد. ملوان بندرانزلی به مصاف آویسای خوزستان می رود. شهرداری  بم مقابل همیاری ارومیه صف آرایی می کند. وچان کردستان و شهرداری سیرجان به جدال با هم می پردازند. همچنین در این هفته شاهد بازی تیم های سپاهان و ذوب آهن اصفهان هستیم.
در حال حاضر تیم شهرداری بم با ۴۸ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۷۲ صدرنشین جدول رده بندی امتیازات است. وچان کردستان با ۴۵ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۵۷ در جایگاه دوم قرار گرفته است. شهرداری سیرجان با ۳۵ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۴۳ جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. تیم های آذرخش زاگرس شیراز، آویسا خوزستان و سینا بوشهر هم در جایگاه دهم، یازدهم و دوازدهم جدول قرار دارند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما