امروز، پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

شاهرودی: پرسپولیس شکست برابر الدحیل را جبران می‌کند

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شکست برابر الدحیل قابل جبران است، گفت: همه پرسپولیس را یک تیم مدعی می‌دانند و باید در تمامی مسابقات در قواره تیمی قدرتمند 
باشیم.
رضا شاهرودی با اشاره به شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس برابر الدحیل در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا گفت: عملکرد بازیکنان در مجموع بد نبود. متأسفانه در دقایق ابتدایی روی ۲ اشتباه فردی گل خوردیم اما در سایر دقایق بازی در اختیار پرسپولیس بود و تنها نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم.
وی افزود: این شکست چیزی از ارزش‌های تیم کم نکرد چرا که عملکرد فنی آنها در مجموع قابل قبول بود و پس از ۲ گلی که دریافت کردیم بازی به طور کامل در اختیار ما بود. با چنین عملکردی می‌توانیم به آینده امیدوار  باشیم.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: در بخش دفاعی اجازه خلق موقعیت چندانی را به الدحیل ندادیم و تنها اشتباهات فردی آن هم در دقایق ابتدایی موجب شد الدحیل از کمترین موقعیتی که خلق کرد بهترین نتیجه را بگیرد. از طرفی، بازی در اختیار تیم ما بود و اینگونه نبود که الدحیل با ارائه بازی مالکانه این دیدار را ببرد.
شاهرودی اضافه کرد: این تازه اولین بازی بود و باید از این دیدار درس بگیریم. به طور حتم در بازی برگشت هم این نتیجه را در تهران برابر الدحیل جبران خواهیم کرد.
وی در مورد تغییرات زیاد در ترکیب تیم خاطرنشان کرد: مسابقات فشرده است و این طبیعی است که در چنین بازی‌های حساسی تغییراتی در ترکیب شکل بگیرند. بازیکنان مسابقه حساسی مانند شهرآورد را پشت سر گذاشته‌اند و نمی‌شود به کادر فنی بابت این تغییرات ایرادی وارد کرد.
پیشکسوت پرسپولیس تأکید کرد: ما تیم مدعی هستیم و تمام تیم‌ها به پرسپولیس به چشم یک مدعی اصلی نگاه می‌کنند. در آسیا مشخص است که حریفان از پرسپولیس حساب می‌برند و باید برای دفاع از نام پرسپولیس بازیکنان در بازی‌های بعدی حاضر شوند.
شاهرودی اضافه کرد: کادر فنی خوبی در حال حاضر در پرسپولیس هستند که با ایجاد یکدلی می‌توانند کارهای بزرگی را رقم بزنند. با وجود اینکه در گروه سختی قرار داریم اما می‌توانیم به مرحله بعدی برسیم و رفته رفته دوباره در آسیا مدعی باشیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما