امروز، پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

تبعات مصدومیت دیاباته و قائدی؛ زکریا سورپرایز آسیایی فرهاد می‌شود؟

زکریا مرادی وینگر و آقای گل امیدهای استقلال در فصل 98-97  شاید سورپرایز فرهاد مجیدی برابر الاهلی عربستان باشد. 
مصدومیت شیخ دیاباته و مهدی قائدی، این زوج بی رحم و خطرناک استقلال در نیم فصل اول را از ترکیب اصلی دور کرده است. ضمن اینکه فرشید اسماعیلی که توان بازی درخط جلو به عنوان مهاجم سایه را دارد نیز همچنان اجازه شرکت در بازی ها را از کادر پزشکی استقلال دریافت نکرده است تا نیمکت استقلال با سه بازیکن که توان بازی در خط حمله را دارند به فکر بازی با نماینده عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا 
باشد.
ارسلان مطهری، مرتضی تبریزی و زکریا مرادی سه گزینه فرهاد مجیدی در خط حمله استقلال برای بازی روز دوشنبه 28 بهمن ماه هستند که با توجه به فاصله تبریزی از روزهای خوبش و عملکرد خوب زکریا در 10دقیقه پایانی بازی با الشرطه به نظر می رسد تمرینات مجیدی در این چند روز با زوج ارسلان و زکریا برنامه ریزی شود.
زکریا مرادی فوروارد 21ساله استقلال و آقای گل امیدهای تهران با 17گل زده بود که برای اولین بار در بازی استقلال با شاهین بوشهر در 23آذر به زمین مسابقه آمد و دومین بازی رسمی خود را نیز در برابر الشرطه عراق برگزار کرد. او که یکی از گزینه های تعویض مجیدی در دربی در لحظات آخر مسابقه بود اما فرهاد مجیدی بعد از گل خوردن استقلال در دقیقه 89  از تعویضش پشیمان شد.
زکریا یک بازیکن سرعتی، پابه توپ و دریبل زن است. یک موقعیت مناسب گلزنی توسط او در دقیقه 91 بازی با الشرطه، به این معنا بود که این مهاجم جوان می تواند بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و به نظر می رسد فرهاد مجیدی هم به زکریای 21 ساله، اعتماد دارد. شاید او سورپرایز بزرگ مجیدی برابر نماینده عربستان باشد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما