امروز، پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

انتخابات و یک انتخاب درست

سیدمحی الدین حسینی ارسنجانی- تماشا
علی رغم وجود منابع خبری فراوان، شبکه های متعدد اجتماعی، فضای مجازی، رسانه ها، خبرگزاری ها، دنیای پر رمز و راز اینترنت، ماهواره های تلویزیونی و دیگر مراکز و مبادی کسب خبر، هنوز عده ای از مردم به ویژه عوام از شاخصه های یک انتخاب درست و کاندیدای اصلح یا باخبر نیستند و یا دوست دارند در این زمینه بهتر و بیشتر بدانند. همانگونه که مقام معظم رهبری هم فرموده اندیک کاندیدای اصلح باید در انتخابات خود و روش های تبلیغاتی اش: از شیوه های تبلیغاتی صحیح استفاده نماید. از بداخلاقی های انتخاباتی پرهیز نماید. به مبانی ارزش های اسلام، انقلاب و اهداف ملت پایبند باشد. با مردم صمیمی باشد و خود را خدمتگزار مردم بداند. مومن با تقوی و متوکل به خدا باشد. استکبارستیز، شجاع و مقاوم در برابر فشارهای دشمن باشد. ساده زیست باشد و از اشرافیگری اجتناب کند و متصل به مراکز ثروت و قدرت نباشد. امانتدار، پاکدامن و به دور از فساد باشد، صادق و رو راست باشد. برای مدیریت اجرایی کشور قوی و کارآمد باشد و به توانایی ها و نظریات مردم ایمان داشته باشد.
خستگی ناپذیر و دارای همت جهادی باشد. نیازهای جامعه را بداند و از درد آنها احساس درد کند. بصیر و هوشمند و با تدبیر و با برنامه باشد. اهل اجرای عدالت و مبارزه با بی عدالتی باشد. در جهت آرمان ها و پیشرفت کشور قدم بردارد.
التزام به قانون داشته باشد، پایبند به اقتصاد مقاومتی باشد و برای پیشرفت نگاهش به بیرون مرزها نباشد. با این اوصاف اگر در میان کاندیداهای موجود و پیش روی ما در مجلس یازدهم فردی با این شاخصه ها را یافتید حتماً انتخاب کنید و به او رأی دهید تا مجلسی ارزشی و کارآمد شکل گیرد، زیرا اگر مجلس به واقع مجلس باشد بنا به فرمایش حضرت امام(ره) اینچنین مجلسی در رأس امور کشور است. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما