امروز، دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خبر داد: ۸ بهمن‌؛ نخستین یادواره شهدای قرآنی مدافع حرم فارس

نخستین یادواره شهدای قرآنی مدافع حرم استان فارس روز سه‌شنبه، ۸ بهمن‌ماه سال جاری با سخنرانی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت برگزار 
می‌شود. 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا، از برگزاری نخستین یادواره شهدای قرآنی مدافع حرم استان خبر داد و گفت: این یادواره روز سه‌شنبه، ۸ بهمن‌ماه امسال در شهرستان استهبان برگزار خواهد شد.
وی افزود: این یادواره از ساعت ۸ صبح با حضور و سخنرانی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
سهرابی با بیان اینکه تا کنون ۱۰ شهید قرآنی مدافع حرم استان فارس شناسایی شده است، گفت: در این مراسم از خانواده این ۱۰ شهید تجلیل خواهد شد.
وی با اشاره به اسامی این شهدا گفت: شهیدان محسن ماندنی، عبدالکریم پرهیزگار، عباس حسینی، علیرضا یعقوبی از شیراز؛ علیرضا قلی‌پور از قیرو کارزین؛ محمد مسرور از کازرون؛ مجتبی ذوالفقاری از جهرم؛ محسن الهی از استهبان و مهرداد قاجاری و ستار محمودی از ممسنی به‌عنوان شهدای قرآنی مدافع حرم استان فارس شناسایی شده‌اند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پایان این نکته را یادآور شد که به احتمال زیاد سخنرانان دیگری به این مراسم اضافه شوند که اسامی آن‌ها در آینده مشخص 
می‌شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما