امروز، سه شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۸

درخشش شیرازی‌ها در مسابقات قهرمانی کشتی نونهالان فارس

کشتی گیران آزاد و فرنگی کار نونهال شیرازی در مسابقات قهرمانی و انتخابی استان فارس درخشیدند.
مسابقات کشتی آزاد  و فرنگی نونهالان استان فارس با شرکت 97 کشتی گیرآزادکار و 84 کشتی گیر فرنگی کار به میزبانی سعادت شهر برگزار شد که در کشتی آزاد تیم های منتخب الف شیراز، فسا و مرودشت به ترتیب موفق به کسب مقام های نخست تا سوم و در کشتی فرنگی نیز تیم های پاسارگاد الف، شیراز الف و سپیدان به ترتیب حایز رتبه های نخست تا سوم شدند.
در مسابقات کشتی آزاد، محمدصادق دیمه کار، امیرحسین صفرپور، آرمان توکلیان، هادی محمدی، پویا یونسی، علی یونسی، ابوالفضل حاجی وندی و سعید بهمنی منش از کشتی گیران تیم الف شیراز، علیرضا شریعت از نی‌ریز، یونس قاسمی از زرقان و معراج  زارع از مرودشت رتبه های نخست اوزان خود را کسب کردند.
در کشتی فرنگی نیز محمد امین بهمنی از داراب، محمد مهدی غلامپورو شایان اسدی از شیراز الف، علیرضا چناری و علی اصغر صباح پور از شیراز ب، علیرضا دهدشتی، حسین عظیمی و احمد صلح دوست از سپیدان، رضا آزادی، امیرحسین هوشیار و مهرداد علی پور از پاسارگاد و هادی محمدزاده از فیروزآباد رتبه نخست اوزان خود را کسب کردند.
کاظم ناصر سرپرست هیئت کشتی شهرستان شیراز در حاشیه این مسابقات  با بیان اینکه تیم های الف منتخب کشتی آزاد و فرنگی نونهالان شیراز در مسابقات قهرمانی و انتخابی استان فارس به ترتیب مقام های نخست و دوم را کسب کردند، اظهار داشت: محمدصادق دیمه کار، امیرحسین صفرپور، آرمان توکلیان، هادی محمدی، پویا یونسی، علی یونسی، ابوالفضل حاجی وندی و سعید بهمنی منش قهرمانان اوزان 12 گانه از کشتی گیران تیم الف شیراز بودند.
وی با بیان اینکه محمدرضا قناد شیرازی و حسین رحیمی نیز از تیم کشتی آزاد ب شیراز رده های دوم اوزان خود را به دست آوردند، افزود: امیرعباس ایروانی و امیرحسین خط بصره از تیم ب شیراز و مهدی آشنا و عباس حقیقی از تیم الف شیراز موفق به کسب رتبه سوم اوزان خود شدند و محمدطاها صیدی و مازیار قدمی نیز از تیم ب شیراز به مقام پنجم 
رسیدند.
ناصر با بیان اینکه در مسابقات انفرادی کشتی فرنگی، محمدمهدی غلامپور و شایان اسدی از تیم الف شیراز و علیرضا چناری و علی اصغر صباح  پور از تیم ب شیراز موفق به کسب مدال طلای اوزان خود شدند، اضافه کرد: حسین اکرمی، امیرحسین قره گزلو، محمدرضا صباغی و فرشاد زارعی از تیم الف شیراز و محمدعلی صادقی، محمدامین استواری و آرین نوروزی از تیم ب شیراز مقام های دوم اوزان خود را به دست آوردند.
وی تصریح کرد: محمدحسین کیهان فر از تیم فرنگی شیراز الف نیز در وزن خود مقام سوم را کسب کرد و محمدرضا توکلیان، بنیامین توانایی و حسام حسین پور از تیم ب فرنگی رتبه پنجم را به دست آوردند.
سرپرست هیئت کشتی شیراز ادامه داد: محمد امین صفرپور، سامان صباغی سایر کشتی گیران تیم کشتی آزاد الف نونهالان شیراز بودند که هاشم صباغی و مهدی صباغی به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست این تیم را همراهی می کنند.
ناصر با بیان اینکه حسین رحیمی، مجتبی شهنا، محمدرضا قنادشیرازی، علیرضا سهیلی، امیرحسین حمیدی پور، امیرعباس ایروانی، عبدالحسین طاهایی، امیرحسین خط بصره، مازیار قدمی و محمدطاها صیدی اعضای تیم کشتی آزاد ب نونهالان شیراز را تشکیل دادند که محمد قوی پنجه و مجتبی سیارپور به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست این تیم را همراهی می کنند.
سرپرست هیئت کشتی شهرستان شیراز اضافه کرد: تیم کشتی الف فرنگی نونهالان شیراز با مربی گری رضا درویش متشکل از حسین اکرمی، فرشاد زارعی، محمدحسین کیهان فر، حسن غلامی، امیرحسین قره گزلو، حسین ایزدی، رضا آزادی، محمدعرفان منصورآبادی، شایان اسدی، محمد ارجمند، محمدرضا صباغی و محمدمهدی غلامپور ابود که هوشنگ صفی کار نیز به عنوان سرپرست این تیم را همراهی کرد.
ناصر ادامه داد: در رشته فرنگی این مسابقات تیم ب شیراز با هدایت علیرضا چمیانی و احمد اکرمی به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست نیز حضور یافت که متشکل از ابوالفضل بیات، محمدعلی صادقی، علیرضا چناری، محمدامین استواری، محمدرضا توکلیان، بنیامین توانایی، علی اصغر صباح  پور، آرین نوروزی، حسام حسین پور، عباس رضایی، مهدی جوکار و ابوالفضل تاج اردکانی بود.
وی تصریح کرد: این مسابقات در اوزان 32، 38، 41، 44، 48، 52، 57، 63، 68، 75، 85 و100 کیلوگرم برگزار شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما