امروز، سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس برگزار می‌شود

مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار استان فارس، روز سه‌شنبه 12 آذرماه با حضور استاندار فارس و مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار 
می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، با توجه به تغییر زمان برگزاری مراسم تقدیر از كتابداران برتر و خادمان حوزه كتاب در آبان ماه، آيين «گراميداشت روز كتاب، كتابخواني و كتابدار در استان فارس»، روز سه شنبه 12 آذرماه ساعت 10 در سالن شهید امامی استانداری فارس برگزار خواهد شد. عنایت ا... رحیمی استاندار فارس و هادی امیری مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور سخنرانان این مراسم خواهد بود.
در این نشست که به منظور قدردانی از كتابداران برتر و خادمان حوزه كتاب خواهد بود، از  کتابخوانان، مسئولان برتر استانی، فعالان و خیرین کتابخانه ساز استان تجلیل می شود؛ همچنین برگزيدگان نخستين دوره جشنواره ملي هدهدسفيد و سومين دوره جشنواره ملي خاطره نويسي اعضاي كتابخانه هاي عمومي استان فارس نیز معرفی خواهند شد. 
این در حالی است که در آیین ملی بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نیز که روز 23 آبان در پایتخت کتاب ایران برگزار شد سه کتابدار، یک پیشکسوت و یک خیر کتابخانه یار استان فارس تقدیر شدند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما