امروز، سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
این روز ها شما دارید چیزی را خلق می کنید و اول راه هستید اما اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید باید صبور باشید. احتمالاً الهامات روشنی در مورد شیوه‌های جدید برقراری ارتباط با دیگران به شما می رسد. قوانین قدیمی شما در مورد روابط اکنون دستخوش بازنگری هستند. این روزها زمان یک تغییر فوق العاده برای سازماندهی کارتان است. برای زندگیتان بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید و با عجله کردن بی‌گدار به آب نزنید.
انعطاف پذیر باشید و همه چیز را به راحتی بپذیرید و انجامشان دهید. مراقب کلماتی که در مقابل دوستان و اطرافیانتان استفاده می‌کنید باشید و ناخواسته آنها را نرنجانید و باعث کدورت نشوید.
متولدین اردیبهشت:
شاید بهتر باشد وقتی که فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی که این گونه نیست نگران شوید و در انتخاب‌هایتان دقت بیشتری به خرج دهید. حتی وقتی که همه چیز خوب پیش می رود، ممکن است شما احساس تضاد کنید. 
توانایی‌های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می رسد که هرکاری که باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش کنید.
درآمدتان و منابعی که از آنها درآمد دارید می توانند به طور غیر قابل پیش بینی بهتر از قبل باشد. یک دیدگاه محافظه کارانه بهترین کار در این دوره از زمان است پس سعی کنید که علاقه بیش از حد خود برای پول خرج کردن را کنار بگذارید.
متولدین خرداد:
این روزها شما دارید یاد می گیرید که می توانید با کمتر از این هم کاملاً راضی و خشنود باشید. همین امروز محدودیت هایی که خودتان برای خود ایجاد 
کرده‌اید را شکسته و سعی کنید که به سادگی نگرش خود را تغییر دهید. اگر شما آرزوهای بلند برای آینده خود دارید، امروز در حالیکه برنامه‌های بزرگتان نقش بر آب می شوند، اعتماد به نفستان نیز متزلزل می شود اما همچنان توکلتان به خداوند را از دست ندهید. امروز مسئولیتهای شغلی شما باعث شده علاقه شما به حمایت کردن از دیگران کمتر بشود، اما لازم است که قبل از اینکه به کسی قول بدهید اول تعهداتی که قبلاً به دیگران داده‌اید را انجام دهید.
متولدین تیر: 
برخی اوقات بدون در نظر گرفتن منطق، فوراً در برابر افراد عکس‌العمل نشان میدهید که باعث پشیمانی شما میشود. فراموش نکنید که برای دستیابی به برخی هدف‌ها، باید بها دهید. امروز زمانی است که مسائل خانوادگی باعث می شود در موقعیتی استرس‌زا قرار بگیرید و قوه تشخیص شما می تواند مفید واقع شود.
خوشبختانه شما حالا می توانید برای این مشکلی که مدتها باعث ناراحتی شما شده است راه‌حلی بیابید. شما واقعاً دوست دارید به کسانی که به شما نیاز دارند کمک کنید، اما زمان لازم برای انجام دادن این کار ندارید اما به خاطر کارهایی که نتواسته‌اید انجام دهید زیاد به خودتان سخت نگیرید، فقط به نوبت و یکی یکی همه آن کارها را انجام بدهید.
متولدین مرداد: 
امروز، یک روز عالی برای بازی کردن، لذت بردن از یک وعده غذایی خوب  و دورهمی و خندیدن با دوستانتان است. با تیزهوشی حرفه‌ای خود می توانید چیزهای زیادی را درک کنید، که قبلاً  برای شما غیرقابل نفوذ به نظر می رسید. می توانید انتظار داشته باشید که زمان خوبی را با کسی سپری کنید که گنجینه‌های محبت خود را برایتان آشکار خواهد کرد. افکار مثبت و امیدوار‌کننده به مغز شما کمک می کند. روزانه چیزهایی را که در موردشان خوشحال هستید به ذهن بیاورید و آنها را بنویسید و سپس روی همه تمرکز کنید و خدا را بابت داشتن آنها شکر کنید.  هر چه بیشتر به جنبه مثبت مسائل نگاه کنید، بهتر است. در کار، فعالیت خود را کم کنید و بیشتر به سلامتی خود فکر و توجه کنید.
 متولدین شهریور: 
بودن در کنار کودکان می تواند باعث شادی غیرمنتظره‌ای در اوایل امروزتان شود. امروز فعالیتهایتان مطابق با خواسته شما پیش نمی روند و این اتفاق به معنی این نیست که شما کارمند بدی هستید؛ بلکه به خاطر این است که زیاد دوست ندارید رئیستان به شما امر و نهی کند. یکی از فرصتهای خوب در زندگیتان را از دست داده‌اید و خیلی هم از این اتفاق ناراحت نیستید. اگر شما خودتان را به دست تقدیر بسپارید و منتظر اتفاقاتی باشید که در آینده رخ می دهند، این فرصت دوباره به شما رو خواهد کرد. تغییراتی در زندگی شما اتفاق افتاده است و کاملاً آن را حس می کنید. این روزها شما با یک نفر روابط خیلی خوبی برقرار کرده‌اید که او نیز صادقانه شما را درک می کند.
متولدین مهر: 
این روزها فردی از خانواده شما سعی خواهد کرد که در زندگی شخصی شما دخالت کند؛ او را بلافاصله متوجه اشتباهش کنید و اجازه ندهید که پیشروی بیشتری داشته باشد. امروز، یک روز مناسب برای تقویت دانش خود در حوزه‌های فلسفه، عرفان یا ادیان است. امروزه باید سعی کنید تا تمایلاتتان را مهار کنید و بهترین عملکرد را داشته باشید. مقاومت در برابر هر وسوسه‌ای برای شکستن قوانین، بسیار عالی خواهد بود.
شما می توانید با کمال میل و قدرت بیشتر با مشکلاتی که اخیراً پیش آمده‌اند، مقابله کنید و با انرژی مثبت به سمت موفقیت پیش بروید.
 متولدین آبان: 
قبل از شروع هر کاری دریابید که آیا انجام آن ارزش دارد یا خیر و بعد دست به کار شوید. امروز برای شما زمان مناسبی است که برخی پروژه‌ها را قبول کنید و به اتمام برسانید. شما فردی بسیار مهربان هستید و رنج و مشکلات دیگران به شدت شما را اذیت میکند. امروز زمان مناسبی برای معاشرت و گسترده‌تر کردن روابط با دوستان جدید می باشد. تمایل به داشتن آینده‌ای بی نظیر دارید که همیشه در ذهنتان می پرورانید این روزها باعث پیش‌برد اهدافتان خواهد شد و شما را به سمت آینده‌ای بهتر سوق می دهد.
برای رسیدن به آنها ابتدا همه چیز را اولویت بندی کنید و برای هر کدام برنامه‌ریزی داشته باشید تا عملکردتان به نحو احسنت باشد.
  متولدین آذر: 
امروز توانایی فوق العاده‌ای دارید برای اینکه بدانید در محل کارتان چه کاری انجام دهید، حتی اگر ایده‌هایی که دارید مخالف افکار غالب جمع باشد.
 انرژی خود را تلف نکنید برای اینکه به همه ثابت کنید که راه شما عقلانی‌ترین راه ممکن است. به جای اینکه خیلی محتاطانه عمل کنید، همه چیز را برهم بزنید تا به این ترتیب انتخاب های بیشتری پیش روی خود داشته باشید. گاهی کورکورانه عمل کردن و زیادی فکر نکردن بهترین راه برای ایجاد تغییرات مثبت است. امروز برای اولین بار خواهید دانست که چگونه آرامش و زندگی خوب را درک کنید. همه چیز دوست داشتنی و آرام به نظر می رسد.
متولدین دی:
 اعتماد‌تان ممکن است نسبت به اطرافیانتان قوی نباشد.
ممکن است زمان آن رسیده باشد که صمیمیتی برایتان برقرار شود.
صبر و شکیبایی خود را تست کنید، اما ممکن است لازم باشد که به جلو حرکت کنید.
اگر به تشویق نیاز دارید، موسیقی می تواند برایتان بسیار قدرتمند باشد. 
در کار، انتقاد و حسادت ممکن است باعث غرور شما شود؛ اجازه ندهید که زندگی حرفه‌ای و یا سایر مشاغل به زندگی شما دست درازی کنند؛ این زندگی را به جایی برسانید که شایسته آن است. 
رقابت های تجاری قطعاً منجر به مشکل زندگی حرفه‌ای شما خواهند شد؛ اگر به شیوه ای نامناسب واکنش نشان دادند، خونسردی خود را حفظ کنید.
 متولدین بهمن:
این روز ها اجازه ندهید شخص دیگری به شما غلبه کند و روی تصمیم‌هایتان تأثیر بگذارد. هیچ کس نمی تواند بدون رضایت شما در درونتان  احساس بدی ایجاد کند، پس  تمام افکار منفی و نگرش های بد را از خود دور کنید و افکار مثبت را جایگزین آن نمایید.
شما فردی جسور و شجاع هستید و به هر آنچه اراده میکنید، با توکل به خداوند خواهید رسید.
 امروز زمان مناسبی برای روشن شدن بسیاری از حقایق می باشد. پس، از آن استفاده کنید و مفهوم زندگی خود را به دست آورید. سعی کنید که رویکرد آرام‌تری را در زندگی پیش بگیرید تا باعث تنش عصبی شما نشود. امروز تا می توانید فعالیت هایی مثبت را در راستای کار و مذهبتان انجام دهید که بسیار مثمر ثمر خواهد بود و به آرامش می رسید.
شما قادر خواهید بود که دقیقاً ریسک های مالی را ارزیابی کنید تا به نفع شما تمام شوند. 
 متولدین اسفند: 
اگر با کارهای بشر دوستانه سر و کار دارید، فرصت خواهید داشت تا نشان دهید که چه کاری می توانید انجام دهید و به شدت احساس خوشحالی خواهید کرد.  امروز یک روز بسیار پر شانس خواهد بود و تا جایی که ممکن است به دیگران کمک کنید و از این بار شانه خالی نکنید.  وضعیت  طولانی مدت که باعث ناامیدی شما شده بود، شروع به بهبودی می کند. در حرفه خود مراقب وسوسه های پیشنهادی باشید و آنها را رد کنید که در غیر این صورت به کار شما و  به وجه  شغلی‌تان آسیب خواهد زد. 
 به زودی پول خوبی را به دست می آورید و برای آن نقشه های خوبی بکشید و پس‌انداز انجام بدید و  تا حد  ممکن از سرمایه‌گذاری های طولانی مدت اجتناب کنید.
یکی از اعضای خانواده شما میتواند در اکثر مواقع به شما کمک کند و مشاور خوبی باشد، پس از کمک او غافل نشوید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما