امروز، سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

۵۱۸ واحد مسکونی برای مددجویان فارس خریداری و احداث شد

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۳۰ واحد مسکن روستایی و ۲۸۸  واحد مسکن شهری برای مددجویان خریداری و احداث شده است. 
محمد بذرافشان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 230 واحد مسکن روستایی و 288  واحد مسکن شهری برای مددجویان خریداری و احداث شده است، اظهار داشت: همچنین یک هزار و 400  واحد مسکن شهری و روستایی در استان مورد تعمیرات جزئی و کلی قرار گرفتند.
مدیر کل امداد فارس خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون 123 واحد مسکن نیمه تمام روستایی و شهری تکمیل شده و 6 واحد مسکن نیز برای مددجویان در طرح مهاجرت از شهر به روستا تامین شده است.
وی با اعلام اینکه از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 47 خدمت عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است، گفت: به منظور تعمیر، تکمیل و باز سازی این تعداد خدمت عمرانی در استان، اعتباری به میزان 313 میلیارد و 276 میلیون ریال هزینه شده است.
بذرافشان افزود: از 313 میلیارد و 276 میلیون ریال اعتبار هزینه شده،  32 میلیارد ریال از محل زکوات استان، 49 میلیارد ریال توسط خیران، 20 میلیارد و 176 میلیون ریال از محل کمک‌های مردمی  و مابقی از محل اعتبار دولتی، تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و امدادی تأمین و هزینه شده است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما