امروز، پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰

ایسکو: شکست آلمان درس بزرگی برای اسپانیا بود

تیم ملی المان روز یکشنبه برابر مکزیک با یک گل شکست خورد تا اولین شگفتی بزرگ رقابت‌ها رقم بخورد. حال همه منتظرند ببینند که شگفتی‌های بعدی را چه تیم هایی رقم خواهند زد. به خصوص اینکه مدعیان بزرگ جام، شروع پرقدرتی در روز اول نداشتند. ایسکو ستاره تیم ملی اسپانیا در نشست خبری خود به صحبت در مورد مسائل مختلفی پرداخت. او در مورد تساوی برابر پرتغال گفت: «همه دیدند که اسپانیا با چه انگیزه و شور و حالی وارد زمین شد. فرصتی‌های اندکی به پرتغال دادیم و در نهایت یک پنالتی و یک ضربه کاشته تعیین کننده شدند. متاسفانه کاشته رونالدو در سه دقیقه به اتمام بازی پیروزی را از ما گرفت. در جام جهانی کسی به شما هدیه نمی دهد. از الان زود است که بخواهیم در مورد از دست رفتن دو امتیاز حرف بزنیم. شاید همین یک امتیاز هم غنیمت بزرگی باشد.» اخراج لوپتگی: «واضح است که در ابتدا تاثیر منفی روی روحیه تیم داشت ولی انگیزه‌ها آنقدر بالاست که خیلی زود آن اتفاق را پشت سر گذاشتیم. این جام جهانی است و هر 4 سال یک بار برگزار می‌شود. رسیدن به این تورنمنت دشوار است و باید قدرش را بدانیم. اگر متحد باشیم، همه چیز ساده تر خواهد شد.» پیکه و صدمین بازی ملی:« رسیدن به صد بازی ملی آسان نیست. او یکی از پایه‌های موفقیت‌ تیم ملی بوده است. حضور راموس، پیکه، ناچو، آلبا، کارواخال در ترکیب، برای ما یک نوع تضمین در مقابل مهاجمان حریف است.»
 لوپتگی در رئال: «او را مدت هاست می‌شناسم و در تمام رده‌های پایه ای اسپانیا مربی من بوده است. مقطعی که در رئال نیمکت نشین بودم، او به من اعتماد کرد و در تیم ملی به من از ابتدا میدان داد. لوپتگی سرمربی بسیار بزرگی است.»
شکست آلمان: «آلمان مدافع عنوان قهرمانی است و ممکن است یک روز بد داشته باشد. مکزیک بسیار خوب بازی کرد و آلمان را دچار دردسر‌های زیادی کرد. این نشان می‌دهد که در جام جهانی هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد. این درس خوبی برای ما بود تا هیچ تیمی را دست کم نگیریم.» 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما