امروز، پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

پویندگان فجر شیراز به مصاف نامی نو اصفهان می‌رود

 تماشا- سرویس ورزشی
هفته سیزدهم از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان ساعت ۱۱ روز جمعه هفدهم آبان ماه با برگزاری شش بازی در شهرهای مختلف به انجام می‌رسد. دوازدهمین هفته از مسابقات لیگ برتر فوتسال در حالی برگزار می شود که تیم پارس آرای شیراز با قرعه استراحت مواجه شده است و در این هفته نظاره گر دیگر دیدارها خواهد بود.
پویندگان صنعت فجر شیراز دیگر نماینده فارس در این رقابت ها به شمار می رود که در هفته پایانی نیم فصل لیگ برتر فوتسال به مصاف تیم رده پنجمی نامی نو اصفهان می رود. فجری ها از یازده بازی گذشته، چهار پیروزی و هفت باخت کسب کرده و با ۱۲ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارند. پویندگان تاکنون ۲۹ گل زده و ۳۳ گل دریافت کرده اند و در حال حاضر ۱۸ امتیاز با صدر جدول فاصله دارند. این در حالی است که تیم نامی نو اصفهان با ۲۱ امتیاز و تفاضل گل ۱۱ در صدر جدول رده بندی امتیازات قرار گرفته است. این تیم ۲۷ گل زده و ۱۶ گل دریافت کرده است و در مقایسه با پویندگان از شرایط بهتری در جدول رده بندی امتیازات بهره می برد. لذا پویندگان در این هفته بازی دشواری را پیش رو دارد. 
مریم چرخاوی، یلدا تاجیکی نژاد، مرجان یوسفی، صابره رحمانی، مهسا درویشی، مهناز علیزاده، ستاره محمدی، اسما پهلوان، شیوا عزیزی، مرجان اسدی، مریم واعظ و زهرا احمدزاده برای تیم پویندگان صنعت فجر شیراز به میدان می روند و سیده محبوبه رضوی به عنوان سرمربی و نرگس محمدی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کنند.
در دیگر دیدارهای این هفته تیم دختران کویر مس مقابل سایپای تهران قرار می گیرد. مس رفسنجان به مصاف ملی حفاری اهواز می رود. پالایش نفت آبادان میزبان شهروند ساری خواهد بود. هیأت فوتبال خراسان رضوی به نبرد با رهیاب گستر تهران می پردازد.
در حال حاضر تیم مس رفسنجان با ۳۰ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۳۹ در صدر جدول رده بندی امتیازات قرار دارد. تیم سایپا تهران با ۲۸ امتیاز و تفاضل گل ۳۷ جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داده است. تیم ملی حفاری اهواز با ۲۸ امتیاز و تفاضل گل ۲۹رده سوم جدول را از آن خود کرده است. تیم های پارس آرا شیراز، شهروند ساری و دریژنو فرخ شهر نیز به ترتیب در جایگاه یازدهم، دوازدهم و سیزدهم جدول قرار گرفته اند.
گفتنی است؛ در رقابت های فوتسال برتر بانوان كشور سیزده تيم حضور دارند که این تیم ها به صورت دوره ای با هم بازی می كنند و در پايان بازی های مقدماتی، چهار تيم صدر جدول به مرحله حذفی (پلی آف) می روند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما