امروز، شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸

دختران والیبالیست فارس حریف نخست خود را شناختند

قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر والیبال بانوان انجام شد و جدال ۹ تیم با حضور پرنگ 
تهرانی ها تنور لیگ امسال را گرم خواهد کرد. اکسون، سایپا، پیکان و ذوب آهن شاخص ترین تیم های فصل جدید هستند.
قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر والیبال بانوان روز یکشنبه ۱۲ آبان در فدراسیون والیبال برگزار شد و ۹ تیم حاضر در این رقابت ها حریفان خود را شناختند.
در این مراسم که با حضور سرپرست و سرمربی تیم های حاضر در فصل جدید برگزار شد منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ والیبال و متین زبردست نایب رئیس فدراسیون والیبال در مورد ساز و کار برگزاری فصل جدید توضیحاتی ارائه کردند.
سپس قرعه کشی لیگ برتر برگزار شد که بر این اساس تیم های ذوب آهن اصفهان و پیکان، قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته در هفته نخست با هم روبرو می شوند و تیم شورا و شهرداری قزوین نیز در اولین گام با قرعه استراحت روبرو است.
این مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود و به درخواست تیم های شرکت کننده، آغاز مسابقات از ۳۰ آبان خواهد بود. از میان تیم های حاضر در فصل گذشته، 
نامی نو اصفهان انصراف داده است و همین وضعیت در مورد تیم های توپکای بابلسر و مبنا تجارت کاسپین تهران نیز صادق است.
اکسون تهران، پیکان تهران، سایپای تهران، اطلس تهران، افق قم، باریج اسانس کاشان، نماینده فارس، شورا و شهرداری قزوین و ذوب آهن اصفهان ۹ تیم حاضر در فصل جدید هستند. هر تیم در لیگ برتر می تواند از ۱۴ بازیکن بزرگسال، ۳ بازیکن جوان و ۳ بازیکن امید بهره مند شود.
در این جلسه، منوچهر پورحسن بر لزوم واریز ورودی باشگاه های حاضر در لیگ و تحویل کارت بازی بازیکنان پس از واریز ورودی، نظم در برگزاری مسابقات و همکاری باشگاه ها در زمینه تنظیم زمان و مکان برگزاری دیدارهای لیگ به ویژه میزبانی تهران با توجه به حضور ۴ تیم تهرانی در لیگ تاکید کرد. متین زبردست نیز از باشگاه ها درخواست کرد با ارتباط مثبت و موثر با یکدیگر و سازمان لیگ، زمینه را برای برگزاری بدون حاشیه و مشکل مسابقات لیگ برتر فراهم کنند.
برنامه هفته نخست این رقابت ها از این قرار است:
اکسون تهران - نماینده فارس
ذوب آهن اصفهان - پیکان تهران
اطلس تهران - افق قم
سایپای تهران - باریج اسانس کاشان.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما