امروز، شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸

تیم زاگرس شیراز در اندیشه پیروزی مقابل تیم قعر جدولی

فرزانه قنبردزفولی- تماشا
دوازدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با حضور ۱۲ تیم در حال برگزاری است. پنجمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان ساعت ۱۰ روز جمعه هفدهم آبان ماه در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود.
* نبرد زاگرس شیراز با همیاری آذربایجان غربی 
تیم زاگرس شیراز که به عنوان تنها نماینده استان فارس در این دوره از رقابت ها به شمار می رود در هفته پنجم از رقابت های لیگ برتر میزبان تیم همیاری آذربایجان غربی است. شیرازی ها در حال حاضر با ۶ امتیاز و تفاضل گل منفی دوازده جایگاه هشتم جدول رده بندی امتیازات را به خود اختصاص داده اند. این در حالی است که تیم همیاری آذربایجان غربی با یک امتیاز و تفاضل گل منفی ده تیم رده دهمی جدول محسوب می شود. این تیم دو گل زده و دوازده گل دریافت کرده است و از وضعیت چندان خوبی در جدول رده بندی امتیازات بهره نمی برد. تیم زاگرس در این هفته از امتیاز بازی خانگی برخوردار است و می تواند از فرصت بازی در مقابل این تیم قعرنشین به خوبی استفاده کند و وضعیت خود را در جدول رده بندی امتیازات سرو سامان بدهد.
تیم زاگرس شیراز در چارچوب هفته نخست رقابت های لیگ برتر امسال در مقابل تیم پارس جنوبی بوشهر قرار گرفت و موفق شد این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود تمام کند. این تیم در هفته دوم تیم آویسا خوزستان را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. شیرازی ها در هفته سوم بازی را با نتیجه ۱۰ بر صفر به تیم شهرداری سیرجان واگذار کردند. زاگرس در هفته چهارم در مقابل ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد.
هلیا صادقی، ندا روستا، فاطمه صفاراستگو، مریم صفاراستگو، زهرا جوانمردی، هانیه خداپرست، مريم کشاورزی، الهام حسینی زاده، فاطمه جاویدان، یاسمین برازنده، بتول قاسمی، مژده رنجبری، فاطمه صفری، زهرا درویشیان، فاطمه غلامی، پریما سعیدی، ژیلا پارسا و عاطفه نیرومند بازیکنان تیم زاگرس شیراز هستند. خانم مریم قدرت سرمربی، سکینه شیرمحمد به عنوان کمک مربی و ندا زارع به عنوان سرپرست، نماینده فارس را در این رقابت ها همراهی می کنند.
در دیگر دیدارهای این هفته تیم ملوان بندرانزلی مقابل پارس جنوبی بوشهر قرار می گیرد. شهرداری بم به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود. سپاهان اصفهان میزبان شهرداری سیرجان خواهد بود. تیم های آذرخش کردستان و آویسا خوزستان به جدال با هم می پردازند. هیأت فوتبال البرز مهمان پالایش گاز ایلام است. 
در حال حاضر تیم شهرداری بم با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل مثبت هجده صدرنشین جدول رده بندی امتیازات شد. آذرخش کردستان با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل ۱۳ در جایگاه دوم ایستاده است. شهرداری سیرجان با نه امتیاز و تفاضل گل هفده در جایگاه سوم قرار گرفته است. پالایش گاز ایلام با ۹ امتیاز و تفاضل گل هشت رده چهارم را به خود اختصاص داده است. سپاهان با هفت امتیاز و تفاضل گل ۱۰ جایگاه پنجم را از آن خود کرده است. هیأت فوتبال البرز با هفت امتیاز و تفاضل گل شش رده ششم جدول را در اختیار گرفته است. ذوب آهن اصفهان، زاگرس شیراز و ملوان بندرانزلی به ترتیب در جایگاه هفتم، هشتم و نهم قرار دارند. همیاری آذربایجان غربی، آویسا خوزستان  و پارس جنوبی بوشهر هم قعرنشینان جدول رده بندی امتیازات 
هستند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما