امروز، دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

از کارشناسان فعال در ارزیابی جشنواره شهید رجایی تقدیر به عمل آمد

در راستای اجرای سیاست های نقشه راه اصلاح نظام اداری، پنجمین جلسه کمیسیون راهبری توسعه مدیریت برق فارس با حضور مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس، معاونین و سایر اعضای کمیسیون توسعه مدیریت در تالار این شرکت برگزار شد. به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس  مهندس کریمی در ابتدای سخنان خود اظهار داشت: برق فارس در راستای تحقق سیاست های تحول اداری همواره گام های اساسی برداشته و مدیریت شرکت نیز خود را ملزم به اجرای این برنامه ها نموده است.
مدیر عامل برق فارس در ادامه به موفقیت  شرکت برق منطقه ای فارس در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و یادآور شد:  خوشبختانه این شرکت با تلاش نیروی انسانی توانمند و متعهد طی سنوات گذشته  در ارزیابی های 
جشنواره شهید رجایی جزو شرکت های پیشرو بوده است. 
وی در ادامه افزود: آمار و ارقام و نتایج حاصل از ارزیابی ها  نشان می دهد که این شرکت در مسیر رشد و پویایی  با کسب رتبه ها و عناوین گوناگون  سیر صعودی داشته، لذا برای حفظ دستاوردها و موقعیت فعلی و رسیدن به اهداف مورد نظر تلاش بیشتر لازم است. 
شایان ذکر است شرکت برق منطقه ای فارس در نتایج ارزیابی سال 1397جشنواره شهید رجایی، از بین کلیه دستگاه های اجرایی استان رتبه نخست را کسب کرد که در ادامه این مراسم از 57 نفر از کارشناسان برق فارس که در ارزیابی مزبور نقش فعال داشتند با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما