امروز، چهار شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

سیزدهم آبان روز نماد عزتمندی مردم رشید و بلیغ ایران است

احمدزاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار روزنامه «تماشا» اظهار داشت: سیزدهم آبان روز نماد عزتمندی مردم ایران است روزی که به عنوان روزملی استکبارستیزی برای نسل‌های امروز به ویژه جوانان و نوجوانان به اثبات رسیده و حضور پررنگ دانشجویان و دانش آموزان و آحاد مردم را در چنین روزی شاهدیم.
وی گفت: خوشبختانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و استکبارستیزی به یک روز مهم و در قالب یک گفتگان ملی و بین‌المللی تبدیل شده است. احمدزاده یادآور شد: ما وظیفه داریم این گفتگو را بین نسل های جوان خصوصاً نسل دانشجو و دانش‌آموز منتقل کنیم.این مقام مسئول در استانداری فارس خاطر نشان کرد: در روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی چند اتفاق مهم رخ داد که تبعید حضرت امام به ترکیه، کشتار بی رحمانه دانش‌آموزان و دانشجویان در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که حضرت امام از آن به عنوان انقلاب دوم یاد می‌کند از جمله مناسبت های مهم این روز است و همانگونه که شاهد هستید امسال نیز مردم ایران با وفاداری و اظهار ارادت به میهن و مسئولان خود آمدند و بسیار گسترده و با شور و شوق راهپیمایی 
یوم ا... ۲۲ بهمن را که یک روز مردمی و انقلابی می‌باشد به خوبی برگزار کردند و تقدیر و تشکر از همه مردم و مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این مراسم باشکوه دارم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما