امروز، دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

مردم ایران توانستند در ۴۰ سال اخیر به خوبی قدرت و عظمت خود رابه نمایش بگذارند

سعید مهبودی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس در گفتگو با روزنامه «تماشا» اظهارداشت: راهپیمایی یوم ا... ۱۳ آبان ماه به عنوان سنتی دیرینه و حداقل ۴۰ ساله است که امام امت، بنیانگذار کبیر نهضت، حضرت امام خمینی رحمة ا... علیه و پس از آن مقام معظم رهبری مدظله العالی به عنوان سکان‌دار کشور جمهوری اسلامی ایران دستور به انجام آن و حضور گسترده مردم در این راهپیمایی داده اند. 
مهبودی گفت: بحمدا... مردم ایران توانستند در ۴۰ سال اخیر به خوبی قدرت و عظمت خود رابه نمایش بگذارند تا جهانیان بدانند استکبار و استعماردیگرنمی توانند با این مقاومتی که درکشورهای اسلامی و مشرق زمین به وجود آمده غلطی  بکنند. وی افزود: خدا را شاکر و سپاسگزار هستیم که به یمن وجود ولایت و رهبری و همچنین اتحاد مسئولان مجموعه آموزش و پرورش به ویژه 
دانش آموزان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و معلمان و همکاران فرهنگی در ادارات و مدارس توانسته اند به خوبی دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ایفا نمایند و همه ساله با حضور گسترده و میلیونی خود در راهپیمایی های مختلف از جمله راهپیمایی ۱۳ آبان و راهپیمایی دهه فجر و ۲۲ آبان و دیگر صحنه های انقلاب از جمله انتخابات ها وظیفه خود را که حمایت و هدایت نسل جوان امروز است به درستی انجام دهند. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما