امروز، دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

استفاده از توانمندی جوانان در عرصه‌های آموزشی و مسئولیتی دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست هیأت رئیسه دانشگاه، بر استفاده از توانمندی نیروهای جوان در عرصه های آموزشی و 
مسئولیت های اجرایی، تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» در جمع اعضای هیأت رئیسه دانشگاه با اشاره به اینکه لازم است برای پیشرفت کشور، از دانش نیروهای جوان استفاده شود، گفت: این امر مستلزم انگیزه بخشی به نیروهای جوان و اعتماد به توانمندی های آنان است.
 او افزود: به دلیل ضرورت همگام سازی مراکز علمی و دانشگاهی با دانش روز دنیا، حضور جوانان و ایجاد زمینه های شکوفایی آنان می تواند این حرکت رو به جلو را شتاب بیشتری
 ببخشد.
دکتر بهادر جذب جوانان به عنوان اعضای هیأت علمی و عرصه های آموزشی را تلاشی در این راستا خواند و ادامه داد: در مسئولیت های اجرایی نیز دانش و توان نیروهای جوان می تواند موجب پویایی در مجموعه شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در مجموعه دانشگاه تلاش شده تا این دیدگاه عملیاتی شود، از اعضای هیأت رئیسه خواست تا این امر در واحدهای زیرمجموعه تقویت شود و زمینه های بهره مندی از جوانان افزایش یابد.
هم اکنون بیش از ۶۰ نفر از جوانان و بانوان، مسوولیت های مدیریتی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز را بر عهده دارند که رئیس دانشگاه در این نشست بر تقویت این امر در واحدهای زیرمجموعه تأکید کرد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما