امروز، پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

توسعه یافتگی محلات منطقه چهار با نگاه عدالت محور در حال اجراست

پارک  ۷ هکتاری گلشن به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مهندس سروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: پروژه های عمرانی  مختلف در محلات منطقه با رویکرد توسعه عدالت محور در حال اجراست، از جمله این پروژه ها می توان به پارک ۷ هکتاری واقع در بولوار امیرکبیر جنب تقاطع غیرهمسطح امام حسن مجتبی(ع) (محله کشن)، اشاره کرد.
وی ادامه داد: این پارک با هدف  ایجاد فضاهایی برای گذران اوقات فراغت، ارتباط با طبیعت، ارتقای سلامت شهروندان ، گسترش و نگهداری از فضای سبز با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال اجراست که با عزمی جدی تلاش خواهیم کرد تا پایان سالجاری تکمیل و آماده بهره برداری شود.
 وی افزود: با توجه به موقعیت خاص این پارک در طراحی آن مسائل زیست محیطی و کاهش آسیب های اجتماعی با استفاده از پتانسیل های موجود مدنظر قرار گرفته است.
سروی در ادامه گفت: پارک گلشن با مساحت۷۰ هزار متر با امکاناتی شامل مجموعه ورزشی به متراژ ۲۲۰۰متر مربع شامل زمین والیبال، بسکتبال، تنیس و فوتبال، زمین بازی کودکان، تعداد ۲۰ عدد سکوی نشیمن، وسایل ورزشی، مسیر دسترسی و پیاده رو،  پارکینگ به مساحت ۳۰۰متر مربع، نصب ۲۰۰ عدد چراغ پارکی، انواع گونه های درختی، ساختمان اداری، سرویس بهداشتی در ضلع شمالی و جنوبی بوستان و همچنین پیست دوچرخه سواری به طول یک کیلومتر 
می باشد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما