امروز، پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
روابط شما با اطرافیانتان نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارد. امروز ممکن است که دچار تنش شوید، کنترل رفتار خود را بدست گیرید و از واکنشهای افراطی اجتناب کنید و تا حد ممکن از کسانی که روحیه شما را منفی میکنند دوری کنید تا روز بد خود را مثبت کنید. در محیط کار خود خواهید درخشید و ایدهای خاص شما از چشم مافوقتان دور نخواهد ماند. مراقب سرگرمی و اوقات فراقت فرزندانتان باشید. به افراد جوان‌تر خانواده کمک کنید و به حرفها و درد و دلشان گوش دهید.
متولدین اردیبهشت:
امروز ممکن است که بیش از همیشه بلند پرواز باشید. تواناییهای خود را 
دست‌کم نگیرید و با اعتماد به آنها سعی بر پایان دادن به مشکلاتتان کنید.اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارند، تا حد ممکن از آنها غافل نشوید. افرادی که اخیراً با آنها اختلاف نظر داشتید به زودی با شما هم نظر میشوند. شما ترجیح میدهید برای حل مسائل بر روی خودتان حساب کنید، اما به زودی ناامید خواهید شد، برای جلوگیری از چنین اتفاقی بهتر است با افراد با تجربه و مشاوره مشورت کنید.
متولدین خرداد:
امروز فرصتی مناسب برای شروع کار و پروژه‌های  متعدد است، فقط برنامه‌ریزی و اولویت بندی را فراموش نکنید. این روزها معاشرت خود را با دوستان قدیمی خودتان از سر بگیرید و قدر آنها را بیشتر بدانید. ممکن است مجبور به تغیراتی در زندگی خود شوید، باید انعطاف‌پذیری خود را افزایش دهید که در غیر این صورت به مشکل بر خواهید خورد. ممکن است این روزها دچار بحران مالی شوید، دوستانتان میتوانند در این باره به شما کمک کنند. اگر دچار سرماخوردگی شده‌اید، با مصرف ویتامین c منظم بر آن غلبه کنید.
متولدین تیر: 
امروز احتمال یک ملاقات بسیار رمانتیک برایتان وجود دارد. شما با حس 
شوخ طبعی خود می توانید در هر مجلسی بدرخشی و همه را به سمت خود جذب کنید و لبخند روی لبانشان بیاورید. از عصبانی و احساسی شدن بیش از حد دوری کنید، که ممکن است ناخواسته باعث ایجاد کدورت شوید. مسئولیتهای را که بر عهده میگیرید به نحو احسنت انجام دهید تا باعث ارتقا شغلی شود.
متولدین مرداد: 
امروز تمایل شما برای روشن کردن بعضی حقایق بسیار زیاد خواهد بود و با رسیدن به آنها پیشرفت خواهید کرد. همچنین یک زمان مناسب برای پذیرش و انجام پروژهای بزرگ و مهم است. سعی کنید به خستگی‌هایتان غلبه کنید و در صورت امکان، به خود استراحت دهید. دوستان و خانواده می توانند به شما در حفظ تعادل یک روز خوب کمک کند. برای جلوگیری از اختلافات، ایده‌هایتان را برای خود نگه دارید و سعی بر تحمیل آن روی دیگران نداشته باشید. روابط شما با همکارانتان عالی خواهد بود و از بودن در محل کار خود لذت میبرید. 
 متولدین شهریور: 
در زمانهای سخت زندگی نیاز به صبوری و شکیبایی دارید و بهتر است با کسی که به آن اعتماد دارید، در مورد مشکلاتتان صحبت 
کنید.
امروز ممکن است نسبت به یکی از دوستان بسیار نزدیک خود احساس حسادت داشته باشید، اما قضاوت نکنید. در مورد نظرات دیگران در مورد خودتان نگران نباشید، که هیچ جوره در زندگیتان تأثیر‌گذار نخواهد بود. در برابر بسیاری از مسائل زندگیتان انعطاف‌پذیری نشان دهید تا بهترین برخورد و عملکرد را داشته باشید. اجازه ندهید که مشکلات کوچک زندگیتان بزرگ و لاینحل شوند.
متولدین مهر: 
این روزها کودکان شما به توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارند، پس بیشتر برای فرزندان خود وقت بگذارید و درکشان کنید. از نقش مدیریت خود غافل نشوید و همچنان کارها را به نحو احسنت ادامه دهید.
 نگرش مثبت می تواند شگفتی آفرین باشد، به خصوص برای افرادی که به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند و استعداد‌های خودشان را شکوفا می کنند.
خلق و خوی خود را با داشتن حس شوخ طبعی افزایش دهید و در صورت امکان، به یک تعطیلات کوتاه بروید و کاری را که از آن لذت می برید را بیشتر انجام دهید تا روحیه شما بهبود و تقویت یابد. روابط شما با اطرافیان دچار حساسیت‌های ریزی شده است، بهتر است سوء‌تفاهم ها را کنار بگذارید تا باعث ایجاد کدورت 
نشود.
 متولدین آبان: 
از ایجاد نفاق بین دیگران خودداری کنید، ممکن است این روزها رابطه شما با یکی از دوستان صمیمی بهم بخورد، ناراحت شوید و به جای این کار بهتر است که به رفتار خودتان فکر کنید و آن را اصلاح کنید. شما ممکن است نیاز داشته باشید که در جهت جدیدی حرکت کنید و یا درخواست کمک از متخصص برای پیگیری اهداف خود را داشته باشید. اول باید بدانید که چه می خواهید. به دنبال راه‌هایی برای کاهش به هم ریختگی در منزل و محل کار خود باشید. بگذارید احساساتی که شما را متوقف 
می کند، از بین بروند. امروز شما احساس سبکی خواهید کرد و بی خیال خواهید شد، به طوری که زندگی برایتان زیبا و خوشایند به نظر 
می رسد. 
  متولدین آذر: 
این روزها از بحث درباره موضوعات فلسفی، سیاسی یا مذهبی با دوستانتان اجتناب کنید، زیرا باعث ایجاد سوءتفاهم و بحث می شوند. مراقب امور مالی خود باشید. امروز شور و اشتیاق شما جذاب‌تر است. از وعده‌هایی که توسط فردی که شما خوب نمی شناسید، آگاه باشید. تغییرات سودمند و مفید در زندگی حرفه‌ای و یا وضعیت اجتماعی وجود دارد. از پذیرفتن مسئولیت خودداری نکنید. نزاع از چیزهای بی ارزش و بی اهمیت سرچشمه می گیرد و بزرگ می شود. کسی که به رفتار افراطی متوسل می شود، به فکر منفعت شما نیست.  شما امکان موفقیت در کار خود را خواهید داشت، اما در شرایط انجام تلاش ها بسیار عالی هستید. ایده‌های شما خیلی واضح نیستند، اما در این روز تصمیم بسیار مهمی را نگیرید.
متولدین دی:
ممکن است اوضاع دقیقاً همانطور که ظاهر می شوند، نباشد و به خوبی پیش نرود. نیاز شما به استقلال ممکن است  عصبانیتان کند.  با مشکلات عاطفی، خانوادگی یا مشکلات دیگر مواجه خواهید شد، اما اگر موفق شوید اعصاب خود را کنترل کنید، می توانید به پیروزی برسید. سلامت بسیار رضایت بخشی دارید.
 برخی از دوستان شما ممکن است ناامیدتان کنند، نسبت به آنها خیلی تلخ نباشید، با توجه به طبیعت انسان به جای آنکه ارتباط جدیدی برقرار کنید، افق دید خود نسبت به آنها را گسترش دهید تا به موفقیت های روز‌افزون دست یابید و موفق 
شوید.
 متولدین بهمن:
اگر سعی کنید مشکلات خود را با روشی آرام و منطقی کنار بگذارید، راه‌حل های مناسب و ایده‌آل را پیدا خواهید کرد. مراقب باشید، اجازه ندهید که توسط افراد بی رحم تحت فشار قرار بگیرید، از حق خودتان دفاع کنید. تا زمانی که حرفه و شغلتان را این گونه دنبال کنید، آینده خوبی در انتظارتان خواهد بود.
اگر شما وانمود کنید که هیچ اتفاقی نمی افتد، احتمالاً چالش هایی را تجربه خواهید کرد که از کنترل شما خارج می شوند. بهترین کار خود را برای انجام هر گونه اصلاحات لازم و نزدیک شدن به آنهایی که دوست دارید، انجام دهید. دوستان و خانواده برای شما بسیار حائز اهمیت هستند، از این بابت به شما تبریک می گوییم، اما در  این بین خودتان را فراموش نکنید. شما نیاز به استراحت دارید تا بتوانید انرژی مضاعفی را برای روند کار به دست آورید. امروز زمانی است که باید به خودتان برسید و کمی از حاشیه امن زندگی خود دور شوید و چیزهای جدیدی را امتحان 
کنید.
 سعی نکنید افراد دیگر را در مورد اینکه چه کسی هستید به اشتباه بیندازید. انسجام شخصیت بر پایه صادق بودن ساخته شده است. درست همانطور که به مشکلات دیگران گوش می دهید، به اشتراک گذاشتن حرف های خودتان هم باعث می شود دیگران احساس خوبی بکنند. 
 متولدین اسفند: 
تغییرات بزرگ را میتوان با پول های بسیار کم هم بدست آورد. فقط کافی است که در این باره از افراد کاردان کمک بخواهید.
ممکن است که برای بازیابی چیزهای که از دست داده‌اید راه‌های وجود داشته باشد که شما نادیده گرفته‌اید ، امروز زمان آن است که به آن فکر کنید و برای پس گرفتنشان اقدام کنید. مراقب برخورد با نوجوانانتان باشید که باعث رنج آنها نشوید.
سعی کنید احساساتتان را بروز دهید، در غیر این صورت عزیزانتان اعتقاد به بی توجهی شما نسبت به خودشان دارند. هماهنگی و تعادل خوبی بین شما و شریک زندگی‌تان برقرار است، همین روال را ادامه دهید. خودتان را دست کم نگیرید، شما توانایی انجام هر کاری را دارید. شما مجبور نیستید کاری را که دوست ندارید انجام دهید، زیرا احساسات شما را تحت تأثیر قرار میدهد و باعث به هم ریختن اعصابتان خواهد 
شد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما