امروز، پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

ارژن محکوم به پیروزی در جدال قعــــرنشین‌ها!

مهدی اسلامی- تماشا
لیگ برتر فوتسال مردان ایران فردا(جمعه) و در بیست‌ودومین روز از شهریورماه 98 هفته دوازدهم خود را هم پشت سر می‌گذارد.
در این هفته از رقابت‌ها هایپر شاهین‌شهر در شیراز به مصاف لبنیات ارژن می‌رود و میهمان شاگردان کمالی است و گیتی‌پسند در خانه خود میزبان فرش ‌آرای مشهد خواهد بود.
هایپر شاهین‌شهر در شیراز و در جدال پایین‌جدولی‌ها به مصاف ارژن می‌رود تا دو تیمی که نتایج ضعیفی گرفته اند مقابل یکدیگر صف آرایی کنند. هر 2 تیم 8 امتیازی هستند و عاملی که باعث شده هایپر شاهین‌شهر در رده دوازدهم و ارژن شیراز در رده سیزدهم و آذرخش بندرعباس(تیم انتهای جدول) در رده چهاردهم جدول جای داشته باشند، اختلاف در تفاضل گل است ضمن اینکه آذرخش بندرعباس یک بازی کمتر از هایپر شاهین‌شهر و ارژن شیراز دارد و تاکنون ده بازی برگزار نموده است. رهاورد 2 تیم از هفته یازدهم لیگ برتر شکست 5 بر 3 هایپر شاهین‌شهر برابر سوهان محمدسیما قم و تساوی 2 بر 2 ارژن برابر فرش آرای مشهد بود. در واقع وضعیت این دو تیم در جدول 
رده بندی تعریفی ندارد و طبیعی است در مصاف با یکدیگر برای کسب امتیاز بیشتر انگیزه دارند تا تیم های بالانشین جدول و مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر!
آخرین برد ارژن به هفته هفتم و پیروزی 4 بر 3 برابر اهورا بهبهان 
برمی‌گردد. 
هایپر اما از هفته چهارم به بعد که با شکست سن‌ایچ شگفتی‌ساز شد، رنگ برد را ندیده که این تنها پیروزی آنها در لیگ برتر هم محسوب می‌شود. در هر حال تیم هایپر حریف سرسختی برای شاگردان کمالی نیست و باید ارژن این سه امتیاز دیدار خانگی را کسب نماید تا امیدوار به هفته های بعدی 
باشد.
تغییر سرمربی هنوز تغییر محسوسی در روند نتیجه‌گیری هایپر نداشته و باید دید نماینده فوتسال استان در نخستین حضور خود در لیگ برتر و در ادامه این رقابت‌ها چه نتایجی کسب می‌کند. سوت آغاز دیدار 2 تیم گیتی‌پسند اصفهان و فرش ‌آرای مشهد در حالی از ساعت 18 روز جمعه و در سالن پیروزی اصفهان به صدا درمی‌آید که گیتی‌پسند روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و با 22 امتیاز صدر جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.
صدرنشینی شاگردان حمید بی‌غم حاصل پیروزی 4 بر 3 برابر سن‌ایچ در ساوه بود که در هفته یازدهم لیگ برتر رقم خورد و سن‌ایچ را به رده دوم جدول فرستاد. حالا و در هفته دوازدهم این رقابت‌ها گیتی‌پسند دیدار حساس دیگری را در پیش دارد و باید به مصاف فرش ‌آرای رده سومی برود. این مسابقه مصاف سرمربی مشهدی گیتی‌پسند با تیمی است که سابقه هدایت آن را در کارنامه خود دارد. فرش آرا که در این فصل از لیگ برتر فوتسال در قامت یک مدعی ظاهر شده، با 5 پیروزی، 4 تساوی و 2 شکست و کسب 19 امتیاز روی پله سوم جدول رده‌بندی ایستاده است.
این تیم هفته گذشته میزبان شاهین کرمانشاه بود که به سختی و با نتیجه 2 بر یک از سد این تیم گذشت.
فرش آرا تنها در صورتی می‌تواند در پایان هفته دوازدهم به صدر جدول رده‌بندی برسد که علاوه بر شکست دادن گیتی‌پسند آن هم در اصفهان، فاصله‌اش با این تیم در تفاضل گل را هم جبران کند و البته نتیجه دیدار اهورا بهبهان و سن‌ایچ ساوه هم چیزی جز برد سن‌ایچ باشد.
مسئولان باشگاه گیتی‌پسند تماشای دیدار این تیم با فرش ‌آرای مشهد را رایگان اعلام کرده‌اند تا بتوانند در این بازی مهم از ظرفیت حضور هواداران خود بهتر بهره ببرند.
اسامی داوران  و بازی های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:
* جمعه 22 شهریورماه
لبنیات ارژن شیراز - هایپر شهر شاهین شهر
علی پورافشار - فیروز مبینی - امیرمختار رودساز - مهدی طاهری
ستارگان ورامین - شهروند ساری
حسین وحدتی - صادق محمدی - امید ظریفیان - کاظم مرادی
سوهان محمدسیما قم - آذرخش بندرعباس
مجید اکبری - مهدی صفایی - فرزین صالح - علی حاتمی
اهورا بهبهان - سن ایچ ساوه
وحید عرض پیما - مصطفی کرد - محمد شرونی - بهنام نبی پور
مقاومت شهرداری البرز - شرکت ملی حفاری
سجاد فتحی - مصطفی زینی - حمید سلیمانی - پیام سهرابی
گیتی پسند اصفهان - فرش آرا مشهد
محمدعلی ترحمی - ولی امجدی - علی مرادیان - امید سعدی
شاهین کرمانشاه - مس سونگون ورزقان
حسین توانا - ابراهیم آخوندی - علی اسماعیل سزاری - رضا کیامنش.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما