امروز، سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

سردار هنوز منتقدانش را نبخشیده است؟!

تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در چهارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قطر موفق شد با دو گل سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد تیم فوتبال هنگ‌کنگ را 
شکست دهد تا اولین گام را با سرمربی بلژیکی خودش 
محکم بردارد.
سردار آزمون با گلی که درهمان نیمه اول به ثمر رساند علاوه بر اینکه فشار را از روی تیم برداشت بازی بسیار خوبی را از خودش به نمایش گذاشت و ثابت کرد مهاجم اول تیم ملی به شمار می‌رود و درعین‌حال می‌توان روی این بازیکن دربازی‌های مهم‌تر حساب ویژه‌ای باز کرد.
این درحالی است که او بعد از جام جهانی زیر فشار انتقادات زیادی قرارگرفته بود تا جایی که حتی منجر به خداحافظی وی از تیم ملی هم شده بود. او ضمن ناراحتی زیادش از کسانی که از وی به علت عدم گلزنی در جام جهانی خرده گرفته بودند عنوان داشت که نباید به خانواده‌اش توهین می‌شد. اما پس از پایان جام جهانی، هم در رده باشگاهی و هم در رده ملی آن‌قدر خوب عمل کرد تا دگرجایی برای هیچ شکی باقی نگذارد که شایستگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و حالا هم او و هم تیم ملی از بازگشتش سود می‌برند.
 سردار پس از به ثمر رساندن سی‌امین گل ملی خود در ورزشگاه ملی هنگ‌کنگ ژست‌های جالبی  را در مقابل دوربین‌ها نشان داد که در نوع خودش جالب بود. به نظر می‌رسد او با نشان دادن علامت «هیس»، منتقدانش را پس از بازی‌های 
جام جهانی هنوز نبخشیده است.
سردار در این بازی با جاگیری مناسب و خاصیت تمام‌کنندگی بالایی که دارد با ضربه‌ای چکشی قفل دروازه هنگ‌کنگ را باز کرد تا چراغ اول را  خودش روشن  کرده باشد.
آزمون با 7 شوت به سمت دروازه که 4 تای آن درون چهارچوب بود و 3 پاس کلیدی و دقت پاس ۸۴ درصد، عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خودش کرد. او حالا به همراه کریم انصاری‌فرد و مهدی طارمی به‌عنوان مهاجمان تیم ملی خط حمله تیم ملی را به یکی از بهترین خطوط حمله آسیا تبدیل کرده‌اند که قطعاً در بازی‌های آینده می‌توانند عصای دست مارس ویلموتس محسوب شوند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما