امروز، سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
 با دعوت دیگران برای به اشتراک گذاشتن غذای عالی، لذت خود از غذاهای خوب را تقویت کنید. احتمالاً در حوزه کاری با مشکلات پر دردسر مواجه خواهید شد؛ اما به سرعت قضاوت خوب خود و وضوح خود را به دست خواهید آورد. قدرت خود را تقویت کنید، استراحت برایتان لازم است؛ خستگی بیش از حد می تواند ضعف‌های قلبی و کمر درد را تحریک کند. کمی فاصله بین خود و خانواده بگذارید؛ امکان مداخله در زندگی خصوصی را به شخصی ندهید، در غیر این صورت مجبور خواهید بود با یک وضعیت نامناسب کنار بیایید.
متولدین اردیبهشت:
این یک روز قدرتمند برای تحقق رویاها به واقعیت است. باور کنید که 
می توانید شاد باشید و به خواسته‌های خود برسید. آن نوع زندگی که می خواهید را یادداشت کنید. طوری نگاه کنید که انگار قبلاً اتفاق افتاده باشد. از تسلیم شدن خودداری کنید و نتایج شگفت انگیزی را خواهید دید. این روز برای معرفی چیز جدیدی در فعالیت‌های حرفه‌ای شما ایده‌آل است. کاری را که وجدانتان به شما دیکته می‌کند را انجام دهید. شما احساس اضطراب و تنش را بدون دلیل ظاهری خواهید داشت. شما می توانید روابط بسیار خوبی با گروه نزدیک خود داشته باشید. 
متولدین خرداد:
پذیرش ناامیدی به معنای استعفا یا تسلیم شدن بر رویاهایتان است. گاهی اوقات دانستن محدودیت‌هایتان، پایه‌ای برای ایجاد آینده‌ای بهتر به شما 
می‌دهد. در زمان‌های دشوار، امتناع از تسلیم و مقابله با زندگی بدون احساس تأسف برای خودتان و یا عصبانی کردن از باخت شما یک منبع قدرت است. در کارتان، هوشیار باشید و قابلیت‌های رقبای خود و یا دشمنان خود را دست کم نگیرید. سعی کنید تخیل خود را مهار کنید و واقع گرایانه باشید، حالا خواهید دانست که چقدر برای شما هزینه دارد تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. اما نباید به طور کامل از تخیل خود دست بردارید، آنها می توانند مفید باشند. 
متولدین تیر: 
امروز روزی خواهد بود که شاید احساسات خود را در بیشترین میزان لمس کنید و در کنار آن ممکن است با برخی اشخاص به دلیل طرز برخوردشان روبرو شوید. بهتر است صبر پیشه کنید.
 مشکلات در آنِ لحظه حل نمی شوند و برای حل شدن نیاز به زمان زیادی دارند. در صورت امکان زمان خود را تنها برای پیشرفت خود قرار دهید. و به موفقیت‌های روز افزون بیندیشید.
فرصت ها و شانس های مختلفی بدست خواهید آورد و اجازه ندهید آنها به سادگی از دست شما بروند و خودتان به تنهایی نیز می توانید آنها را مدیدریت نمایید و هیچ ترس و ناراحتی نسبت به آنها نداشته باشید.
متولدین مرداد: 
 اگر تا به حال تعادل را در زندگی‌تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی‌تان قرار دهید و نتایج مثبت را ببینید. امروز باید مراقب بیماری‌های گوارشی باشید، پس از پرخوری بپرهیزید.
این روزها بالاخره فرصت این را خواهید داشت که به رویای خود رسیده و برای تناسب اندامی که انتظارش را دارید برنامه‌ریزی جدی کنید. 
البته این کار به راحتی برای شما میسر نخواهد شد و مجبور خواهید بود وقت و انرژی زیادی را صرف این کار کرده و دور خیلی از خوراکی های مورد علاقه را خط بکشید، اما در نهایت ثمر آن را خواهید دید. 
 متولدین شهریور: 
انرژی امروز می تواند چالش برانگیز باشد. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که احساسات خود را تحت کنترل داشته باشید. یک ذهن آرام و هدفمند به شما کمک می‌کند مکالمات مفیدی داشته باشید و تصمیمات بهتری بگیرید. اگر شما مایل به گوش دادن داشته باشید، زنان در خانواده به خصوص می توانند مفید باشند. پذیرای نظرات و پیشنهادها خود باشید. اتمسفر شما عالی خواهد بود و حداقل اختلاف ممکن است به یک درگیری جدی تبدیل شود؛ اما هیچ چیز نمی تواند مانع از صعود شما به قله سلسله مراتب حرفه‌ای شود. جو امروز برای نویسندگان و روزنامه نگاران مساعد خواهد بود. در یکنواختی بسیار راحت و یکنواخت رها نشوید، در غیر این صورت شما بی‌حوصله خواهید ماند.
متولدین مهر: 
ممکن است امروز لحظاتی برایتان وجود داشته باشد که به نظر می رسد شما از گزینه‌ها استفاده کرده‌اید. نفس عمیق بکشید و از افسون مشهور خود در مواجهه با وضعیت های دشوار استفاده کنید. شکست های ظاهری لازم نیست که شما را متوقف کند. بااعتماد به نفس باشید و بهترین کاری را که می توانید را انجام دهید. در مورد کار 
حرفه‌ای خود مراقب باشید زیرا شما دشمنان سرسخت و یا همکاران سرسخت خود را دارید. اگر بتوانید از قاطی کردن با امور دیگران خودداری کنید، خیلی بهتر است. ممکن است در رابطه با املاک و مستغلات با مشکلات متعددی روبرو شوید. 
 متولدین آبان: 
اعتراضات طولانی مدتی می تواند ظهور کند. این می تواند در بدترین شرایط غیر دیپلماتیک شما باشد. سخنان تیز و بیگانه برایتان امکان پذیر است. آماده باشید که یک عذر خواهی کنید. وضعیت سردرگمی و فریب احتمالی به تدریج روشن خواهد شد. اکنون زمان ایجاد یک برنامه گسترده پس اندازی برایتان است، شما می توانید بسیار راحت از هزینه‌های بی فایده رها شوید. در نتیجه، پایان ماه شما دیگر به کابوس تبدیل 
نمی‌شود. بروید و دیگران را ملاقات کنید؛ ممکن است بترسید یا بیش از حد بدبین باشید. شما از زندگی عاطفی هماهنگ، آرام و مطمئن لذت خواهید 
برد.
  متولدین آذر: 
امروز روز خوبی است که انگیزه های ناگهانی که به ذهنتان می رسد را دنبال کنید. در برابر منتقد بودن مراقب باشید. گفتن آنچه فکر می کنید می تواند شما را به دردسر بیندازد. دوستان مورد اعتماد می توانند به شما کمک کنند تا کارها را مرتب کنید. توصیه های خوب به شما کمک می‌کند تمام جنبه های مشکلات خود را در نظر بگیرید. در زندگی خود به عنوان یک زوج، خوب است که خودتان را بیشتر بیان کنید؛ به جستجو بپردازید. بسیاری از مشکلات خانوادگی به خاطر خونسردی و ذهن آزاد شما حل خواهند شد. باید یاد بگیرید که اگر می خواهید به اهداف خود برسید باید چیزهایی را ببینید. شما وسوسه خواهید شد کارهایی بکنید که بسیار قابل ستایش نیست. شما می توانید انتظار پول غیر منتظره‌ای که امروز می آید را داشته باشید؛ اما این پول را فوراً خرج نکنید.
متولدین دی:
انرژی امروز ممکن است افرادی را برایتان به ارمغان بیاورد که بتوانند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند. اما شما باید تمایل داشته باشید که سخت کار کنید و به جزئیات بیشتر توجه کنید تا بیشترین استفاده را بکنید. بعضی از لکه‌های تیره را ببندید و بهترین کار خود را بکنید. فردی که بسیار کوچکتر است از نصیحت و پشتیبانی شما قدردانی می‌کند. بی آنکه جرأت نشان دادن آن را داشته باشید می توانید غمگین باشید و همه چیز را رها کنید. شما باید به طور کامل راه هایی برای استراحت پیدا کنید؛ ساده ترین و قطعاً یکی از کارآمدترین افراد در ارتباط با طبیعت است. شما بالاتر از همه تلاش خواهید کرد تا آنچه را که دارید بهبود دهید و یا برای بهبود وضعیت مادی و حرفه ای خود ریسک های حساب شده ای کنید. بر حذر باشید از طوفان های شدید احساساتی، خطرات ناشی از ناکامی، اختلافات، گسستگی، از بین بردن همه چیز؛ برای اجتناب از همه اینها، تنها یک راه حل وجود دارد؛ سعی کنید تا حد امکان تحمل و درک داشته باشید.
 متولدین بهمن:
این یک روز شلوغ است و شما باید انتظار داشته باشید که نیاز به زمان و توجه بیشتری داشته باشید. از داوطلب شدن برای هر چیز دیگر اجتناب کنید تا زمانی که مطمئن شوید که می توانید تمام تعهدات فعلی خود را پوشش دهید. با دوستان، حساب پولتان را داشته باشید. اگر پرداختی برای شما کافی نیست، به نفع شماست که درخواست اضافه حقوق کنید. شما حق دارید لذت ببرید، به ویژه برای تقویت روحیه خود و حفظ لذت زندگی. هیچ کس نمی تواند در مقابل جذابیت و حس شوخ طبعی شما مقاومت کند. یک انتخاب عاقلانه بین آشنایان خود انجام دهید که شما را خوشحال می‌کند و همچنین بین آنهایی که فقط برای شما مشکل ایجاد می کنند.
 متولدین اسفند: 
تنش بین شما و کسی در کار می تواند شما را عصبانی کند. بگویید که چه فکرهایی می کنید. ممکن است امروز عصبی باشید. مهم است که ورزش کنید تا تعادل خوبی داشته باشید. این می تواند به شما در خوابتان نیز کمک کند. با مقاومت در برابر درخواست‌های غیرقابل توجیه که برای خود ایجاد کرده‌اید بجنگید. تا آنجا که به آینده حرفه‌ای شما مربوط می شود، باید به یک دوره بسیار عالی برسید. این جو امروز به شما کمک می‌کند تا راه هایی برای رهایی از نگرانی ها و مشکلاتی که از مدت ها پیش به دست 
آورده اید, پیدا کنید. اگر سعی کنید با مشکلات خود در یک حالت آرام و منطقی مقابله کنید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما