امروز، شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
به زودی دردهای گذشته التیام می‌یابند و کنار می روند. تشکیل شبکه‌ای با دوستانتان به شما کمک می‌کنند تا درباره زندگیتان تصمیم منطقی بگیرید. در خانه خود احساس راحتی خواهید کرد و تنها رویای شما این است که زمان خود را در مقابل تلویزیون سپری کنید. امروز، یک روز عالی برای استراحت با افرادی است که تجربیات مشابهی را به اشتراک 
می‌گذارند. صحبت کردن در مورد زمان می تواند به شما کمک کند که مشکلات را فراموش کنید. داوطلب شوید که در هر فعالیتی که مردم را برای سرگرمی به کنار هم می آورد، کمک کنید. هنگامی که شخصی به شما حرفی را می گوید یا رفتاری می کند که از او ناراحت 
شده‌اید ، به شدت عصبانی می شوید و دیگر قدرت کنترل خود را از دست می دهید، بهتر است در چنین مواقعی به خود مسلط باشید و به سادگی، صحنه را ترک نکنید.
متولدین اردیبهشت:
نیروها و قدرت خود را متمرکز کنید و پویایی خود را حفظ کنید و نسبت به اهدافی که دارید، پا بر جا باشید تا بتوانید آنها را به سرانجام نیکی برسانید. بیشتر مراقب هزینه‌های خود باشید، که ممکن است در انجام سرمایه‌گذاری اشتباه کنید و موجب فریب خوردنتان شود. تمام جوانب لازم را در نظر بگیرد و با افراد باتجربه مشورت کنید.
 امروز زمانی مناسب برای حل شدن پرونده‌های قضایی است، که به نفع شما به پایان 
می رسد. نیازی نیست که منتظر دستورالعمل‌های رئیس خودتان بمانید، برای اینکه شما 
می ‌توانید به راحتی بفهمید که او از شما چه می خواهد، ولی باز هم باید حواس خود را جمع کنید. شما زمانی که کار و فعالیت می کنید، رضایت بیشتری نسبت به خود خواهید داشت و تنبلی، روحیه شما را کسل میکند و نسبت به زندگی ناامید و دلسرد می شوید، پس تا حد ممکن از بیکاری دور بمانید.
متولدین خرداد:
اگر تصمیم به انجام یک تعهد خطرآفرین دارید، احتیاطات لازم را انجام دهید. 
شوخ طبعی خود را نشان دهید، همه چیز را جدی نگیرید و راحت‌تر و آرام زندگی کنید. مشکلات جزئی هم برایتان ایجاد می شود؛ باید عادت کنید که غذاهایتان را به دقت و به طور کامل بجوید. موقعیت شغلی و حرفه‌ای شما مدتی به بن بست خورده است و بهتر است در این هفته بخشی از زمان خود را به بازنگری کردن استراتژی‌های جدیدتان اختصاص دهید. 
امروز ظاهراً این مشکلات قابل مدیریت هستند، بخصوص اگر که شما سهم خودتان را در این حوادث بیرونی شناخته باشید. 
متولدین تیر: 
مراقب کسانی که امروز ملاقات می کنید، باشید که ممکن است شما را اذیت کنند و فشار سختی وارد نمایند. شما می توانید یک پروژه جدید را با سرپرستی خودتان بپذیرید و یا حتی برای افزایش حقوق اقدام کنید که حتماً مورد قبول قرار می گیرد.
هیچ وقت سعی بر اثبات حرفهایتان به دیگران نداشته باشید که بیهوده است و چیزی را پیش نخواهد برد. اگر شما چند چیز خوب را فقط برای خودتان برنامه‌ریزی کنید، خوشحال خواهید بود، باید در هر کاری که می کنید موفقیت خوبی داشته باشید.. شما بیش از هر زمان دیگری به دنبال جلب توجه خواهید بود، اما خودتان را خونسرد نگه دارید. شاید امروز فکر بسیار درخشانی داشته باشید اما نتوانید هیچ کجا از آن استفاده کنید، هر چه بیشتر طرح خود را برای دیگران تشریح کنید، آنها کمتر نسبت به مزیت آن متقاعد می شوند.
متولدین مرداد: 
ممکن است شما مجبور شوید با فردی روی پروژه‌ای کار کنید و اگر شما با این فرد مخالف هستید، به دنبال زمینه‌های مشترک بودن برای شما بیشتر از آن چیزی که خودتان می دانید خطرساز است. در حال حاضر از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید.  حتی ممکن است شما برخی از برنامه‌های شخصی مهمتان را برای اینکه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. در حالی که یک نفر سعی می‌کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می شود. اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می دهید. آماده مبارزه کردن برای چیزهایی باشید که می خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری کنید بعدها از نتایح آن شگفت زده و راضی خواهید شد. اگر احساس می کنید که احتمال شکست خوردن برایتان وجود دارد، قبل از آنکه دست به کار بشوید، در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید.
 متولدین شهریور: 
انرژی امروزتان ممکن است پراکنده باشد، تمام سعی و تلاشتان را کنید تا افکارتان را جمع و متمرکز کنید. شما هوشمندانه قادر خواهید بود تا یک لیست از اهداف و اولویت بندی‌هایتان تهیه کنید و به کار خود ادامه دهید. به دوستان قدیمی و همکاران که ارزش خود را ثابت کرده‌اند، اعتماد کنید. تعهدات مختلف شما را مجبور خواهد کرد تا اغلب از خانه خود دور بمانید، که ممکن است همسرتان را ناراحت کند؛ سعی کنید با او حرف بزنید و حالش را خوب کنید. سعی کنید با خود و با محیط در آرامش باشید، احساس رضایت و وفور شما به طور مطلوبی بر شخصیت فیزیکی و روانی شما تأثیر می‌گذارد. اگر شادی روح را در دست داشته باشید، مقاومت ناپذیر خواهید شد.
متولدین مهر: 
کار شما باید علاوه بر منافع، راحتی را برایتان به همراه داشته باشد. شما قدرت تسلط بر اطرافیان و اختیارات خود را به دست خواهید آورد. از ناراحتی‌های همسرتان آگاه باشید و برای آن کاری کنید، در خانواده، اگر همیشه خودتان تصمیم می گیرید، زین پس، نظر همسرتان را هم بپرسید. سعی کنید برای پیاده‌روی بیرون بروید یا کاری انجام دهید که بیشتر فعال شوید. شما راه‌های برقراری آرامش و صلح با خودتان را پیدا خواهید کرد. هر چه ابتکارات شما بیشتر باشد، موفقیت بیشتر خواهد بود.
 متولدین آبان: 
حواستان جمع باشد چون امروز یک نفر برای دوست شدن با شما پیشقدم 
می شود، ممکن است این شخص تمام حرفهای شما را باور کند و همین موضوع اوضاع را پیچیده می کند، برای اینکه شما نمی توانید بفهمید که چه چیزی نادرست است.
 اما اختلاف نظرها هم می تواند باعث بروز مشکل بشود. بنابراین قبل از اینکه با این فرد یک ارتباط طولانی مدت را شروع کنید حقایق را بررسی کرده و در مورد آنها اطمینان حاصل کنید. تمام تلاش خود را بکنید که از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید. اگر مشغول به کاری هستید که علاقه‌ای به آن ندارید اولین قدم این است که به فکر کار دیگری باشید و اگر برایتان امکان ندارد که شغلتان را تغییر دهید، سعی کنید با پیدا کردن جنبه های مثبت کارتان نگرشی مثبت به آن پیدا کنید. خوب و بد مسائل را کنار هم گذاشته و تردیدهایتان را حل کنید. 
  متولدین آذر: 
اگر کسی امروز به شما اصرار کند که برنامه‌های خود را تغییر دهید، 
عکس‌العملی کاملاً سرسختانه و لجوجانه نشان می دهید، مخصوصاً اگر خودتان به دقت تمام جوانب را سنجیده باشید و بخواهید کاری را انجام دهید که بیشترین درک را به شما می دهد، اما سعی کنید که کنترل رفتارتان را به دست بگیرید. شما می خواهید که ارتباط خود  با دیگران  را ادامه بدهید، اما نمی خواهید که برنامه‌های شخصی خود را به خاطر این قربانی کنید که مورد قبول اجتماع باشید. کمی توافق داشتن بخشی از یک مذاکره سالم است، اما از نظرات شخصی خود در مذاکره دست نکشید و تسلیم نظرات دیگران نشوید. به احتمال زیاد امروز در مرکز توجه نخواهید بود، زیرا مدام به دنبال راهی هستید تا خودتان را از نظرها دور نگه دارید. به کمی زمان احتیاج دارید تا روح خود را پرورش دهید و این موضوع از هر چیز دیگری برای شما با اهمیت‌تر است. پس هرچه زودتر برنامه‌ای ترتیب دهید تا بتوانید مدتی از کار کناره بگیرید و به طبیعت بروید.
متولدین دی:
شما امروز بیشتر از قبل به خودتان و همچنین به نتیجه کارهایی که می کنید اطمینان دارید. حتی اگر قبلاً کمی به خودتان شک داشتید امروز بالاخره نظرتان عوض می شود،  ولی با این وجود نمی‌توانید به راحتی خودتان را متقاعد کنید راهی را بروید که افراد دیگر هم می روند، ولی اگر یک بار این کار را بکنید نتایج شگفت انگیز کار خود را خواهید دید و به زودی به عنوان رهبر و مدیر انتخاب خواهید شد. امروز افراد دیگر قادر نیستند آنچه را که شما می بینید ببینند، بنابراین ممکن است خیلی زود از شما تبعیت کنند.  باوجود اینکه این موضوع برای شما اهمیت چندانی ندارد، ولی آنها وقتی که بعدها فهمیدند شما دقیقاً راه درست را می رفتید از شما تقدیر خواهند کرد. لزومی ندارد که همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید.
 متولدین بهمن:
در حالی که یک نفر سعی می کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می شود، اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می دهید. امروز باید مانند همیشه راز نگهدار خوبی باشید و آنها را فاش نکنید. اگر فرد آرامی هستید، این روزها باید کمی به زندگیتان هیجان دهید، تغییرات می‌تواند زندگی شما را وارد مرحله تازه و بی نظیری کند. این روزها همه چیز دوست داشتنی و آرام به نظر می رسد. از بی‌صبری خود آگاه باشید، می‌خواهید قبل از شروع، کارها تمام شود و این بسیار بد است.
 متولدین اسفند: 
امروز همه چیز خوب به نظر می رسد، اما نباید زیاد هم مطمئن باشید برای اینکه دیدگاه‌های شما بیش از اندازه مثبت هستند و ممکن است خیلی از مسائل را به سادگی نادیده بگیرید. امروز فشارهایی که روی شما ایجاد می شود میتواند در ایستادگی کردن در برابر موانع به شما یاری دهد، اما شما هنوز احساس درماندگی می کنید و چشمه خلاقیت شما خشک شده است. خوشبختانه بطور ناگهانی پیام‌هایی دریافت می کنید که خودتان هم حیرت زده خواهید شد ودر نتیجه راه‌های ابراز وجود کردن را پیدا می کنید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما