امروز، پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

دارا کیانی: سیاه‌نمایی و تخریب مدیران به دلایل واهی، خیانت به نظام است

سیده ناهید تقویان- تماشا
مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری فارس به کسانی که به دلایل واهی قصد تخریب مدیران نظام را دارند، هشدار داد.
دارا کیانی در گفت و گوی اختصاصی با «تماشا» با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میاندوره خبرگان رهبری در آینده نزدیک گفت: در آستانه انتخابات به کسانی که مثلاً گمان می کنند قدرتی دارند و به دلایل واهی قصد تخریب مدیران را دارند و آنها را مورد هجمه قرار می دهند، هشدار می دهم که دست از تخریب های خود بردارند.
وی با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام انتخاباتی به دقت رصد می شود، گفت:  هیچ گونه جانبداری از کاندیداها مورد قبول نیست و ما با رصد کاندیداهای احتمالی، در نهایت موارد را جمع بندی و نظر خود را در زمان مقتضی اعلام می کنیم.
این مقام مسئول گفت: بازرسی های انتخاباتی انجام می شود، اگر تخلفی صورت گرفته باشد، حتماً برخورد می کنیم.
کیانی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا فضایی بانشاط در انتخابات ایجاد کنیم تا مردم حضور حداکثری داشته باشند، گفت: ما مطمئن هستیم این بار نیز مردم با شور و اشتیاق بر سر صندوق حاضر شده و سرنوشت کشور را رقم می زنند.
وی با بیان اینکه اداره بازرسی استانداری برای انتخابات آتی در استان ها کمیته بازرسی تشکیل داده است، گفت: یکی از معاونین استاندار به عنوان رئیس  مدیر کل بازرسی به عنوان دبیر و 3 نفر از دستگاه اجرایی به عنوان عضو در این کمیته حضور دارند. در شهرستان ها نیز ابلاغ شده تا یکی از معاونین فرماندار به عنوان رئیس و 3نفر از رؤسای ادارات به عنوان عضو در این کمیته حضور یابند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا بازرس و سربازرس تمام صندوق های رأی در استان فارس تعیین شود، تا با نظارت دقیق انتخابات سالم و بی حاشیه ای را شاهد باشیم.
مدیر کل بازرسی استانداری فارس افزود: همچنین کسانی که با دلایل واهی قصد تخریب مدیران را دارند و مورد هجمه قرار دهند، هشدار می دهم که دست از کار خود بردارند.
وی خاطرنشان کرد: کسانی که ابزار و قلم در دست دارند و رسانه هایی که قدرت دارند و نسبت به هیچ جا پاسخگو نیستند، بدانند مردم و جامعه خیلی آگاه تر از آن هستند که هر چه آنها بنویسند، قبول 
کنند.
کیانی افزود: در آستانه انتخابات ما مطلعیم که عده ای مغرض می خواهند مدیران سالم را مورد هجمه قرار دهند تا کاندیدای مورد نظر خود را برجسته کنند که گزارشاتی در این خصوص آماده و به تهران فرستاده شده است.
مدیر کل بازرسی استانداری فارس همچنین گفت: همه ما با هر گرایش و سلیقه سیاسی در یک کشتی نشسته و فرزندان این آب و خاک هستیم و باید به پیشرفت کشور فکر کنیم لذا اگر بخواهیم سیاه نمایی کنیم، در واقع خیانت به نظام کرده ایم.
کیانی در ادامه این گفت و گو در مورد آخرین وضعیت شهرداری صدرا نیز گفت: دستگاه قضایی مسئله شهرداری صدرا را دنبال می کند و ما تا اعلام حکم نهایی، پیش داوری نمی کنیم.
مدیر کل بازرسی استاندار فارس افزود: ما نمی گوییم با مجرم برخورد نشود بلکه تا زمانی که دستگاه قضایی حکم قطعی را اعلام نکرده، نباید آبروی کسی را 
برد.
وی بیان داشت: نتیجه کار بازرسی در این خصوص در حال آماده شدن است اما به نظر می رسد گاهی مسائل به آن غلیظی که در اجتماع مطرح می شود و آبروی افرادی برده می شود، نیست.
کیانی با بیان اینکه آبروی انسان ها از خونشان حرمتش بیشتر است، تصریح کرد: سعی ما این است تا بازرسی و بررسی دقیق پرونده، هیچ گونه اظهار نظری نکنیم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما