امروز، دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

غلامحسین جمشید به عنوان دبیر جدید هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس منصوب شد

  طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان و نایب رئیس مجمع ورزش‌های همگانی استان فارس دبیر جدید هیأت ورزش های همگانی این استان منصوب شد. در این حکم حیدرعلی کامیاب با توجه به تجربه‌های ورزشی و سوابق موفق غلامحسین جمشید، او را به عنوان دبیر هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس منصوب کرده است.
جلسه معارفه دبیر جدید هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس با حضور روح‌اله نجمی رئیس گروه ورزش‌های همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و اعضای هیأت رئیسه هیأت ورزش‌های همگانی استان در دفتر این هیأت برگزار و از محسن ناصر دبیر سابق این هیأت قدردانی شد.
رئیس گروه ورزش‌های همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این جلسه اظهار داشت: دبیر جدید هیأت ورزش‌های همگانی فارس با توجه به سوابق ورزشی، فردی متعهد در انجام امور ورزشی بوده که مشورت دهنده و مشورت پذیر است.
روح‌اله نجمی افزود: با انتصاب جدید در هیأت ورزش‌های بر این باوریم که تغییر و تحولات به بهترین شکل ممکن صورت گرفته و شاهد ارتقای برنامه‌های ورزش همگانی خواهیم بود.
نجمی با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس خاطرنشان کرد: در اداره کل ورزش و جوانان کمترین دغدغه را داریم و بر این باوریم که تمام امور به بهترین شکل ممکن در حال انجام است. 
رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس در این جلسه اظهار داشت: این هیأت از هیأت‌های بزرگ و تأثیرگذار استان به شمار می‌رود که نیاز به برنامه‌ریزی و توان جدید دارد و امیدواریم با برنامه‌ریزی بتوانیم برنامه‌ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم. سیروس پاک‌فطرت افزود: تقویت ارتباط مؤثر با اداره کل ورزش و جوانان، شهرستان‌ها، هیأت‌های ورزشی و فدراسیون ورزش‌های همگانی از موضوع‌های مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با قدردانی از فعالیت‌های دبیرسابق هیأت ورزش‌های همگانی بیان کرد: برای دبیر جدید هیأت که از توانمندی و سوابق ورزشی بالایی برخوردار است آرزوی موفقیت داریم.
غلامحسین جمشید دبیر هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس نیز در این جلسه خواستار اختصاص یک سالن ورزشی به کمیته‌های ورزش همگانی و اجرای برنامه‌های ورزشی آن شد.
از سوابق ورزشی غلامحسین جمشید می‌توان به رئیس هیأت کاراته استان فارس به مدت هفت سال، مسئول هیأت آمادگی جسمانی استان فارس به مدت 15 سال، رئیس هیأت قایقرانی استان فارس به مدت هفت سال اشاره کرد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما