امروز، دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

گره‌هایی که در سفر معاون وزیر کشور به فارس گشوده شد

سفر ۶ روز معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به استان فارس به میانه راه رسید و در سومین روز این سفر مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی شهرستان‌های‌ سپیدان، شیراز و کوار و سروستان با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در جهت رفع این مشکلات 
اتخاذ شد. 
سفر بابک دین‌پرست در روز سوم (پنجشنبه) از شهرستان سپیدان و با بازدید از راه ارتباطی سپیدان - اقلید آغاز شد و در ادامه وی از چند پروژه صنعتی و همچنین آزادراه شیراز - اصفهان بازدید کرد.
 پروژه کمربندی شرقی شیراز و چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شیراز از دیگر پروژه‌هایی بود که تا ظهر پنجشنبه مورد بازدید معاون وزیر کشور قرار گرفت.
 دین‌پرست در این بازدیدها تأکید کرد که پروژه‌هایی که در آستانه بهره‌برداری قرار دارند و می‌توانند زمینه ایجاد صدها فرصت‌ شغلی را فراهم کنند باید مورد حمایت قرار گیرند تا به مرحله تولید برسند.
در ادامه معاون وزیر کشور به شهرستان کوار سفر کرد و ضمن بازدید از پروژه‌های سد کوار و چند واحد تولیدی دیگر در جریان مسائل  مشکلات این پروژه‌ها قرار گرفت.
سفر به شهرستان سروستان و بازدید از پروژه‌های این شهرستان که تا ساعت ۲۳ شامگاه پنجشنبه به طول انجامید نیز پایان بخش برنامه‌های روز سوم سفر معاون وزیر کشور به استان فارس 
بود.
در سفر به سروستان، مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره یک این شهرستان بررسی شد و از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره ٢ هم بازدید به عمل آمد. 
همچنین دین‌پرست جمعه ١۵ شهریورماه قرار است از پروژه‌های شهرستان‌های نی‌ریز، استهبان، داراب و فسا بازدید 
کند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما