امروز، پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

هشدار فرمانده انتظامی فارس به مخلان نظم و امنیت در جامعه به ویژه کلانشهر شیراز

فرمانده انتظامی استان با تأکید بر استمرار اجرای 
طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان و به ویژه کلانشهر شیراز، گفت: مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که با برخورد قانونی و شدید مأموران نیروی انتظامی مواجه خواهند شد.
سردار رهام بخش حبیبی در جمع نمازگزاران مسجد امام موسی کاظم (ع) محله سعدی شیراز، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع)، با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم، اظهار داشت: حضور در محله های مختلف شهر و رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه انتظامی را وظیفه خود می دانیم.
وی با تأکید بر تعامل و همکاری مردم با مأموران نیروی انتظامی در تأمین امنیت، گفت: در این مسیر از همکاری نیروهای بسیج نیز در گسترش امنیت در محله ها استفاده می کنیم.
فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان حود به اثرات مخرب فضای مجازی در جامعه اشاره کرد و گفت: آموزش همگانی در مساجد و مدارس پیرامون 
آسیب های اجتماعی جامعه از جمله استفاده ناصحیح از فضای مجازی بسیار مؤثر است و باید در این خصوص فرهنگ سازی لازم صورت پذیرد.
سردار حبیبی با تأکید بر افزایش هزینه جرم در جامعه و لزوم وجود قوانین بازدارنده، افزود: هزینه جرایم در جامعه باید بالا برود تا مخلان نظم و امنیت و مجرمان به هیچ وجه به خود اجازه ندهند که باعث سلب آرامش و آسایش شهروندان شوند.
وی با تأکید بر استمرار اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان و به ویژه کلانشهر شیراز، گفت: مخلان نظم و امنیت مردم بدانند که با برخورد قانونی و شدید مأموران نیروی انتظامی مواجه 
خواهند شد.
در این دیدار، شهروندان سؤالات و مشکلات انتظامی خود را در یک فضای صمیمی با فرمانده انتظامی استان فارس مطرح و سردار حبیبی دستورات لازم برای رفع مشکلات موجود را صادر کردند.
 * دستگیری سارقان با 97 فقره سرقت در شيراز 
فرمانده انتظامی شيراز از شناسایی و دستگیری 12 نفر سارق و کشف 97 فقره سرقت طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعي با اعلام این خبر گفت: طی 48 ساعت گذشته طرح‌های مختلف ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد قاطع با سارقان و هنجار شکنان در نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان شيراز با اقتدار کامل پلیس اجرا شد.
وی افزود: مأموران انتظامی شيراز در 48 ساعت گذشته با اکیپ‌های جداگانه و در طرح‌های ضربتی، موفق شدند 12 نفر سارق را دستگیر و 97 فقره انواع سرقت را کشف 
کنند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما