امروز، شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

مدیرروستا: انتظار می‌رفت با حضور ویلموتس خون تازه‌ای در رگ‌های تیم ملی جریان پیدا کند

علی اصغر مدیرروستا، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان مانند بسیاری از اهالی فوتبال انتظار داشته است که با حضور مارک ویلموتس خونی تازه در رگ‌های تیم ملی جریان 
یابد.
علی اصغر مدیرروستا درباره آغاز اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر هنگ‌کنگ در مرحله انتخابی جام جهانی 2022، اظهار داشت: به غیر از دو بازی تدارکاتی مقابل سوریه و کره جنوبی تیم ملی بعد از حضور ویلموتس بازی دوستانه‌ای نداشته و فقط اردوی تدارکاتی برگزار شده است. با این حال فکر می‌کنم همان دو بازی تدارکاتی برای شناخت ویلموتس از تیم ملی و البته شناخت ما از تفکرات این مربی کافی خواهد بود.
وی ادامه داد: ما می‌دانیم که تفکرات ویلموتس بیشتر برای حمله و ارائه بازی هجومی است و فکر می‌کنم در بازی با هنگ‌کنگ نیز تیم ملی کاملاً رو به جلو بازی خواهد کرد. بازی با هنگ‌کنگ گام اول ویلموتس در بازی رسمی است و اگر بچه‌ها تفکرات کادر فنی را به خوبی انجام دهند و در شرایط خوبی باشند در این بازی مشکلی خاصی نخواهیم داشت. به طور کل ما در این مرحله از مقدماتی جام جهانی به غیر از دیدار با عراق مشکلی نخواهیم داشت و می‌توانیم از این مرحله به راحتی عبور 
کنیم.
مهاجم پیشین تیم ملی با اشاره به عدم برگزاری دیدار دوستانه برای تیم ملی پیش از بازی با هنگ‌کنگ تصریح کرد: هر چه بازی تدارکاتی بیشتر باشد برای  شناخت و هماهنگی نفرات بهتر است، البته اکثر بازیکنان تیم ملی سال‌ها در کنار هم بازی کرده‌اند و یک هارمونی خوب باهم دارند،‌ اما باید این بازیکنان خودشان را با تفکر ویلموتس تطبیق بدهند و برای این کار به بازی تدارکاتی نیاز است. البته بازی با هنگ‌کنگ خود می‌تواند به عنوان یک بازی تدارکاتی محسوب شود.
مدیرروستا درباره اینکه با تغییر سرمربی تیم ملی به نظر می‌رسید در فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی نیز شاهد تغییرات عمده باشیم، اما این‌طور نشده است، گفت: در تیم ملی با حضور ویلموتس باید تغییرات بیشتری رخ می‌داد. ما چند بازیکن پا به سن گذاشته داریم و می‌شد با اضافه شدن بازیکنان جوان خون تازه‌ای در رگ‌های تیم ملی جاری کرد، اما فعلاً این اتفاق نیفتاده است. تیم ملی بازی‌های بسیاری قبل از جام جهانی دارد و این می‌تواند فرصت خوبی برای تغییر یافتن بازیکنان و بدنه تیم ملی باشد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما