امروز، شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

طرح پاکسازی اطراف حرم مطهر شاهچراغ(ع) اجرایی می‌شود

رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به پاکسازی کامل اطراف حرم شاهچراغ(ع) گفت: این طرح در دو فاز اجرایی می‌شود. 
حجت‌الاسلام کاظم موسوی بعدازظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اظهارداشت: اطراف اماکن مقدس، حرم‌ها و حرم مطهر شاهچراغ (ع) باید برای زائران امن باشد به همین دلیل اطراف حرم مقدس از وجود متخلفان و مواد فروشان پاک‌سازی می‌شود. 
وی با اشاره به تخلفاتی که در برخی از باغ شهرهای استان فارس و شیراز رخ می‌دهد، گفت: این باغ شهرها به دلیل تخلف مصادره می‌شوند و این امر به طور جدی در دستور کار دادگستری استان فارس است چراکه ترویج فساد و اباحی‌گری موجبات نارضایتی مردم را فراهم می‌کند. 
رئیس کل دادگستری فارس با هشدار و تاکید جدی درباره تخلفات باغ شهر‌ها در سطح شهر شیراز و اطراف این کلانشهر گفت: با مذاکرات انجام شده با محاکم کیفری 2 و محاکم تجدیدنظر، این موضوع به صورت ویژه در شعب اختصاصی بررسی می‌شود. 
حجت‌الاسلام موسوی در ادامه با اشاره به ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، گفت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر باید همگانی شود و همگان نفع کنند.
موسوی خواستار اجرایی شدن بیشتر امر به معروف و نهی از منکر در سازمان‌ها و ادارت شد و گفت: این موضوع بایستی از سوی مدیران مربوطه جدی گرفته شود و به زودی این روند در تمامی استان سوق داده می‌شود. 
سلیمان مهدوی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس نیز از فروش لباس‌های نامناسب در فروشگاه‌های شیراز به ویژه در اطراف حرم شاهچراغ(ع) انتقاد کرد و گفت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر بایستی به صورت گسترده و جامع انجام شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما