امروز، دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

واحد عمران این منطقه به صورت مستمر و فعال در خدمت به شهروندان تلاش می‌نماید

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، شهردار این منطقه ضمن اعلام این خبر افزود: آسودگی خاطر و رضایت شهروندان که البته نقش بسیار مؤثری در سلامت عمومی جامعه نیز دارد، هدف اصلی ما می باشد و جهت رضایت ساکنین در منطقه و دیگر شهروندان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم پاسخگوی خواسته های این عزیزان باشیم و مهم ترین بخش از خدمات رسانی ما در شهرداری که اعتباری بسیار بالا و هزینه های میلیاردی را شامل می گردد مربوط به بخش عمران می باشد که واحد عمران منطقه دو شهرداری با هدف تسهیل و بسترسازی مناسب در معابر جهت عبور شهروندان، ویلچر و نابینایان، همچنین آسفالت نمودن معابر جهت تردد خودروها، بهسازی در سطح منطقه، زیباسازی منظر شهری فعالانه در تلاش می باشد که از جمله آن میتوان به صورت خلاصه به گوشه ای 
از فعالیت ها و اقدامات انجام شده اخیر و در حال اجرا اشاره نمود.
وی در ادامه اظهار داشت: عملیات اجرای پیاده رو سازی خیابان آبجوار یکی از موارد می باشد که در آن عملیات روسازی ضلع شرقی و غربی خیابان آبجوار به طول 1100متر موزائیک فرش و آجر چینی به همراه زیباسازی و همسطح سازی معابر محله آبجوار انجام شده است. 
شهردار منطقه دو افزود: بهسازی پیاده رو و جداول خیابان وصال که 
می توان به بهسازی جداول خیابان وصال و لوله گذاری با لوله های کاروگیت 400 به منظور دفع آب های سطحی به طول 600 متر اشاره نمود و در بحث پیاده روسازی نیز اجرای پیاده رو خیابان وصال جنوبی به مساحت 2هزار متر مربع با هدف همسطح سازی معابر مرکزی شهر و مناسب سازی و همچنین زیباسازی و احداث فضای سبز انجام گرفته است. بهسازی پارک جنگلی کوی زهرا که به زودی به مرحله افتتاح می رسد پیاده راه سازی و فضای سبز و مبلمان شهری انجام پذیرفته است.
وی ادامه داد: بهسازی محوطه بوستان شهدای قشقائی در بولوار ابوذر غفاری را می توان نام برد که در این بوستان که در یکی از محلات کم برخوردار و اقشار ضعیف در حال انجام می باشد در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع صورت گرفته و دارای پیست دوچرخه، محوطه پارک کودکان، آبنما، سرویس بهداشتی و پارکینگ می باشد. می توان به عملیات مرمت و موزائیک فرش بوستان لاله اشاره نمود که از محوطه سازی بوستان، تعمیر و تعویض موزائیک های بمنظور زیبا سازی معابر شهری و تسهیل در عبور و مرور و همچنین احداث مسیر دوچرخه جهت استفاده شهروندان در نظر گرفته شده است. عملیات رنگ آمیزی و زیبا سازی دیواره های سطح منطقه دو انجام شد که دیواره های ساده و یا نوشته های روی دیوارها را پاک نموده و با تصاویری زیبا و چشم نواز برای شهروندان زیبا 
نموده ایم.
مهندس بهرامی نژاد به عملیات ساختمانی و اجرای نما در سالن ورزشی خیابان کارگر که در زمینی به مساحت 1400 متر مربع می باشد که شامل سالن ورزشی توپی، سکوی تماشاچی، سرویس بهداشتی، رختکن، سیستم گرمایش و سرمایشی نیز در نظر گرفته شده است که هم اکنون در حال اجرا می باشد. محوطه سازی بازارچه پیمان  که شامل بازسازی محوطه و سرویس های بهداشتی بصورت کامل، کف سازی بتنی و موزائیک فرش به مساحت تقریبی 900 متر مربع، احداث فضای سبز و بازسازی در مکان مذکور.
شهردار منطقه دو در خصوص بولوار تشریفاتی مدرس نیز گفت: از آنجایی که این بولوار یکی از مهم ترین بولوارهای شهر می باشد و دارای بار ترافیکی بالاست و با توجه به فرسوده بودن دال های قدیمی، نیاز به تعویض دال بود که  تهیه و نصب گردید و همچنین به منظور پیشگیری از خوردگی آرماتورها، دال جدید در ابعاد نامتعارف 210*120*23 در حال ساخت می باشد که علاوه بر مقاومت بالا در مقابل خوردگی، قابلیت تحمل ترافیک سنگین بولوار مدرس را نیز داراست. همچنین از دیگر فعالیت های این واحد می توان به مرمت آسفالت در سطح منطقه دو، تسطیح و زیرسازی جهت آسفالت پارکینگ زیر پل کابلی مقابل ساختمان موزه دفاع مقدس و... را نیز به صورت خلاصه اشاره نمود.
مهندس بهرامی نژاد ضمن تشکر از مردم فهیم ساکن در این منطقه و دیگر شهروندان که در هنگام اجرای هر پروژه عمرانی صبورانه با این منطقه شهرداری همکاری می نمایند و مشکلات خاص جانبی را جهت رسیدن به هدف نهائی تحمل می نمایند، گفت: هدف کل مجموعه خدمات رسان شهرداری ایجاد رضایت خاطر شهروندان است و این لبخند آنان باعث قوت قلب ما در ادامه خدمات می باشد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما