امروز، دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

بازیکنان و کادرفنی یک ریال پول نگرفته‌اند

 داود مهابادی، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: مقابل ملوان برای پیروزی وارد زمین شده بودیم، اما انتظار این نتیجه پُر گل را نداشتیم.
داود مهابادی در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره پیروزی 4 بر صفر تیم فجرسپاسی مقابل ملوان بندرانزلی در هفته چهارم لیگ دسته اول اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها فوتبال رو به جلو و خوبی را به نمایش گذاشتند و پیروزی خوبی هم به دست آوردیم. خودمان هم قبل از بازی این نتیجه را پیش‌بینی نمی‌کردیم، اما برای برد وارد زمین شده بودیم.
وی در مورد تیم ملوان بندرانزلی نیز تصریح کرد: من خیلی از شرایط این تیم اطلاعی ندارم، اما ملوان تیم بزرگی است و امیدوارم شرایط این تیم مانند سال‌های گذشته خوب 
شود.
سرمربی تیم فجرسپاسی درباره اینکه آیا به نظرش تیم فجر می‌تواند یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر در این فصل باشد، گفت: فعلاً بازی به بازی پیش می‌رویم و از الان نمی‌توانم در مورد آینده نظر بدهم، چون خیلی مسائل در نتیجه‌گیری تأثیرگذار است. در نیم‌فصل اول فقط باید وضعیت تیم‌مان را در جدول تثبیت کنیم. تعارف هم نداریم و اول باید امتیازات را جمع کنیم. بعد هم در نیم‌فصل دوم عوامل زیادی در نتیجه‌گیری تأثیرگذار است، چون در آن مقطع خیلی از تیم‌ها به خاطر مشکلات مالی زمین می‌خورند.
مهابادی افزود: بسیاری از تیم‌ها در نیم‌فصل دوم از یک طرف ماندن‌شان در لیگ دسته اول قطعی می‌شود و از طرف دیگر به خاطر مشکلات مالی بازیکنان‌شان دیگر دل به کار نمی‌دهند، این یک واقعیت است. به همین دلیل تیمی که در نیم‌فصل دوم بتواند خودش را تقویت کند و مشکلات مالی نداشته باشد تأثیر زیادی در موفقیتش خواهد داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم فجرسپاسی نیز مشکلات مالی دارد یا خیر؟»، بیان کرد: تا این لحظه هیچ کمکی به ما نشده است و حتی یک ریال هم پرداختی به بازیکنان نداشتیم. تعارف هم نداریم،‌ شرایط سختی داریم و تا این لحظه نه بازیکنان و نه اعضای کادرفنی هیچ پولی نگرفته‌اند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما