امروز، پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
شما  فردی منزوی هستید، اما امروز می توانید به عنوان یک بازیکن تیم بدرخشید. در گرفتن درخواست کمک از طرف افرادی که ممکن است بیش از شما بدانند تردید نکنید. هر گونه نگرانی درباره خانواده را با دیگران به اشتراک بگذارید. 
این زمان خوبی برای داوطلب شدن در جامعه است. شما می توانید خودتان را به جلو بکشید و پاداش درستی را بنا به شایستگی خود جمع کنید. 
از تمام فرصت‌ها برای بیرون رفتن امتناع کنید، کمی بیشتر به خانواده خود اختصاص دهید؛  همچنین مراقب خودتان هم باشید.
متولدین اردیبهشت:
انرژی امروز پتانسیل ایجاد یک شروع جدید با خانواده را ارائه می دهد. به خصوص اگر احساس غربت را داشته باشید. چیزی به سادگی یک مکالمه تلفنی صمیمانه می تواند مسائل را تغییر دهد. نهایت سعی خود را بکنید که به دیگران نیز گوش دهید. درک عالی با همسر خود داشته باشید، به این دلیل که برای اولین بار خواهید دانست که چگونه زبان خود را می توانید کنترل کنید. ایده های جدیدی دارید که به شما در پیشرفت در زمینه حرفه‌ای کمک خواهد کرد. 
متولدین خرداد:
ممکن است در ابتدا کمی عصبی  باشید. این زمانی است که می توانید توسط یک فرد یا موقعیتی که به نظر می رسد همه پاسخ ها را ارائه دهد، فریب بخورید. همچنین ممکن است در دنیایی از نگرانی های خودتان زندانی بمانید. روزهای بهتر را به خاطر داشته باشید. بعضی از تأخیرها در برنامه های شما موجب ناراحتی شما خواهد شد، اما بالاتر از همه این است که دلسرد نشوید. معاملات املاک و مستغلات خواهید داشت، اجازه ندهید قدرت شما بیش از حد بر اعضای خانواده شما سنگینی کند، سعی کنید صبور باشید و بدون اینکه استرس داشته باشید.
متولدین تیر: 
امروز می تواند یک روز پر از فعالیت‌هایی باشد که باعث شاد کردن دیگران 
می شوند. با رفتار درست، شما هم می توانید شاد باشید.
رویدادهای اجتماعی و تلاش‌های تیمی بیشترین رضایت را به همراه دارد. 
ممکن است از درخواست کمک و یا محول کردن برخی از کارها به دیگران خودداری کنید.  به ظاهر خود توجه بیشتری داشته باشید. شانس موفقیت در پروژه‌های حرفه‌ای را خواهید داشت. سؤالات مربوط به میراث ممکن است باعث ایجاد درگیری در خانواده شما شود.  شما می توانید یک مشکل مادی را با کمک یک دوست حل کنید. 
متولدین مرداد: 
شما ممکن است به کسی نیاز داشته باشید که حاضر باشد به شما گوش دهد و در مورد آنچه واقعاً در زندگی شما اتفاق می افتد، صحبت کند. زندگی پر مشغله با تعهدات متعدد است و هر چند روز به یک چالش تدارکاتی تبدیل می شود. 
یک فرد خردمند این کار را زمانی انجام خواهد داد که  بتواند همه چیز را ساده نگه دارد. اگر بیکار بمانید، افسردگی به شما حمله خواهد کرد. زمان بیشتری را صرف خواندن 
کتاب‌های خوب کنید. خوش‌بینی را در خود پرورش دهید. تنهایی بدون هیچ سؤالی از بدترین دشمنان شماست؛ روابط دوستانه جدیدی برایتان ایجاد خواهد شد.
 متولدین شهریور: 
صعود ناگهانی؛ شما به خوبی تصمیم می گیرید که همه تعهدات خود را، حتی آنهایی که به تازگی به حالت تعلیق درآمده‌اند، به پایان برسانید. زندگی و هدف شما بدون اشکال و به زیبایی پیشرفت خواهد کرد. 
از خوش بین بودن نسبت به دوستان جدید خود خودداری کنید، برخی از آن ها فقط به فکر سود بردن از شما هستند. مشاجرات با نزدیکترین و عزیزترین فردتان ممکن است اغلب به دلایل معتبری اتفاق بیفتد؛ مراقب باشید!
امروز، یک زمان عالی برای هر نوع شکستن است که شامل یک چالش فیزیکی است.هرچه بیشتر فعال باشید، خوشحال‌تر خواهید بود.
متولدین مهر: 
مردم با شما می جنگند، عقب نشینی می‌کنند و یا بدتر، شما را نادیده می گیرند. اگر می خواهید یک انتخاب داشته باشید، مبارزه کنید تا آنچه را که دارید، حفظ کنید. اشتهای شما برای چیزهای مادی تقویت خواهد شد؛ به منظور بی ثبات کردن بودجه منطقی باقی بمانید. از ابتکار زیادی استفاده خواهید کرد، اما نتیجه چندانی نخواهد داشت. 
برای اجتناب از کمردرد، عادت کنید که راحت بر پشت صندلی خود استراحت کنید. از انجام اقدامات فیزیکی بیش از حد خودداری کنید. 
 متولدین آبان: 
اگر فکر می کنید که شغل فعلی شما دقیقاً با سلیقه شما مطابقت ندارد، با آن ارتباط برقرار کنید و بدون معطلی به اطراف نگاه کنید. 
در زندگی خود به عنوان یک زوج سعی کنید مکالمات آرام و صریحی را با همسر خود حل کنید. فرصت های بسیار گوناگونی برای توقیف وجود خواهد داشت. در حلقه خانوادگی، بهترین کار خود را برای حفظ فضای گرم انجام خواهید داد. 
 امروز روز خوش شانسی برای آرزوهای شخصی و رویاهای رمانتیک است. درمان عاطفی و احساسی برایتان ممکن است. قلب خود را به روی همه کائنات باز کنید. به یاد داشته باشید که زمان‌های دشوار برای همیشه باقی 
نمی ماند.
  متولدین آذر: 
. شانس خوبی دارید که دارایی‌های خود را بردارید و مقداری سرمایه‌گذاری حسابی انجام دهید. شما تمایل خواهید داشت که بسیار مثبت باشید و بدون اینکه کسی از شما درخواست کند، افراد را نصیحت کنید. بیش از حد افراط نکنید، از هرگونه تلاش بیش از حد اجتناب کنید. 
اقدامات اخیر شما در سطح حرفه‌ای پاداش داده خواهد شد؛ شایستگی‌های شما به رسمیت شناخته خواهند شد؛ همه اینها باید اعتماد به نفس بیشتری به شما بدهند؛ اما از اینکه بیش از حد به خودتان اعتماد داشته باشید اجتناب کنید. 
 متولدین دی:
امروز یک روز بسیار مثبت است، در جهت خوبی کار کنید، شما مشکلاتی را خواهید دید که با یک اقدام پر انرژی حل می شوند. 
فقط خریدهای ضروری را انجام دهید، بقیه چیزها را فراموش کنید. 
اگر امروز رهبری را به عهده بگیرید، بخت به شما لبخند 
می زند.
 فردی که به اندازه شما قوی باشد، ممکن است چالشی را برایتان به وجود بیاورد.
 اگر می توانید راهی برای همکاری پیدا کنید، ممکن است در این رابطه یک مزیت پیدا کنید. برای رسیدن به اهداف خود برنامه‌ریزی بلندمدت داشته باشید و از موانع سختی که با آنها روبرو می شوید نهراسید و گام‌های خود را محکم‌تر بردارید، شما پیروز می شوید.
 متولدین بهمن:
امیدواری شما در رسیدن به اهدافتان بسیار قابل تحسین است، همین راه را ادامه دهید تا به موفقیت برسید، مسیر شما کاملاً درست است.
سعی کنید چیزها را به صورت عینی ببینید، به اشتباهات توجه نکنید.
 غذاهای غنی از منیزیم بخورید، میوه‌ها و سبزیجات خشک، صدف، سویا، کاکائو. بعضی از مشکلات در کار شما وجود دارد، اما می توانید بدون هیچ مانعی آنها را حل کنید. چالش‌هایی که تقصیر شما نیستند به این معنی است که شما باید برخی چیزها را پشت سر بگذارید. بر تفریحات کوچک تمرکز کنید.
 روز خوبی است برای خرید، نیازی نیست که گران قیمت باشد. بیرون بروید و شاد باشید.
 متولدین اسفند: 
شما می توانید یک منبع بزرگ از مشوق برای هر کسی در خانواده باشید. الگوی بسیار موفق که اگر حرکت کنید، حتی اگر ترسیده باشید، پیشرفت خواهید کرد. شوخ طبع بودن یک هدیه مهم است که می توانید آن را به اشتراک بگذارید. شما استحقاق یک سری پشتیبانی‌های کوچک از تقدیر را خواهید داشت، که زندگی را بسیار دلپذیر 
می کند. 
در محل کار، آماده باشید تا رقابتی عمل کنید و به پیشرفت برسید. 
 اگر به یک دوست صمیمی پول قرض بدهید، احتمال دارد که شما هر دو را از دست بدهید. لحظاتی از شور و اشتیاق شدید منتظر شما خواهد بود، احساس زندگی کردن واقعی را خواهید داشت، احساسی عمیق و شما دلیلی برای دیدن چیزهای زیادی خواهید داشت.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما