امروز، شنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

سید عبدالرسول موسوی به عنوان مشاور سرپرست اداره کل و سرپرست واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی شکایات

در آیینی ضمن تکریم زحمات مهدی کوکبی، سید عبدالرسول موسوی به عنوان مشاور سرپرست اداره کل و سرپرست واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی شکایات اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد .
در حکم سرفراز شکوهی خطاب به موسوی آمده است: با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور سرپرست اداره کل و سرپرست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی شکایات این اداره کل تعیین می‌گردید.
انتظار می‌رود در سایه الطاف الهی و بهرمندی از اخلاص، تلاش و رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی با بهرگیری از ظرفیت های موجود در سطح استان اهتمام جدی داشه باشید.
امید است با توکل به خداوند متعال و در ضل توجهات خاصه حضرت زهرا سلام ا... علیها و توسل به منش و کلام حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید از خداوند متعال حسن عاقبت برای شما مسئلت دارم.
دکتر محمد مهدی سرفراز شکوهی در آیین که ظهر دیروز 3 خرداد ماه برگزار شد با تقدیر از زحمات مهدی سرپرست پیشین این واحد گفت: انصافا وی انسانی پایه کار، متدین، با تجربه، مردم دار و نوع نگاه وی به مسائل قابل تقدیر و درس آموزی 
است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در معرفی سرپرست جدید واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات نیز بیان داشت: سید عبدالرسول موسوی فردی حقوقدان، مسلط به مبانی حقوقی و دانش آموخته دکترای حقوق خصوصی و جزو نخبه های این حوزه است.
وی افزود: جابجایی و تغییر در دستگاه ها از موارد متداول و ضروری جهت استفاده از از تمامی 
ظرفیت ها در مسیر تعالی هر سازمان است.
دکتر محمد مهدی سرفراز شکوهی در پایان از از زحمات و تلاش های کلیه همکاران ادارات ورزش و جوانان سراسر استان فارس تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد حوزه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مسیر موفقیت خود را به قوت ادامه 
دهد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما