امروز، سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

هدفم از سفر به سوئیس انتخاباتی نبود

سرپرست فدراسیون کشتی با بیان اینکه هدفش از حضور در سوئیس و دیدار با رئیس اتحادیه جهانی ارتباطی با انتخابات نداشته است، گفت: بنایی برای ماندن در فدراسیون کشتی ندارم.
بهروز نعمتی در گفت و گو با ایسنا، درباره مباحث مطرح شده در دیدار با نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی در سوئیس اظهار کرد: جلسه ۲ ساعته بسیار خوب و پرباری را با رئیس اتحادیه جهانی کشتی داشتم که در این جلسه مباحث بسیار خوبی مطرح شد.
سرپرست فدراسیون کشتی درباره قول لالوویچ برای بازگرداندن مدال طلای محمدباقر یخکشی، آزادکار وزن ۶۱ کیلوگرم ایران در جام ساساری ایتالیا که به دلیل نپوشیدن گرمکن ورزشی روی سکو رخ داد، گفت: در دیدار با لالوویچ دلایل غیرمنطقی خانم ادیت در پس گرفتن مدال طلای یخکشی را مطرح کردم که در نهایت لالوویچ قول داد مدال طلای او را بازگرداند. او حتی این قول را داد که با خانم ادیت از ایتالیا که مسئول برگزاری مسابقات جام ساساری بود، برخورد و او را محروم کند.
وی در ادامه با بیان اینکه از لالوویچ برای حضور در ایران دعوت کرده است، خاطرنشان کرد: گزارشی از برگزاری اردوهای مختلف رده‌های تیم ملی را به او ارائه کردم که با تعجب او به خاطر تعدد این اردوها رو به رو شدم و این نکته برایش جالب بود که فدراسیون با این حجم از فعالیت‌ها رو به روست و عنوان کرد قطعاً با این روند کشتی ایران در میادین بین‌المللی موفق خواهد بود.
نعمتی، درباره برخی صحبت‌ها مبنی بر اینکه سفر وی به سوئیس و دیدار با لالوویچ با توجه به در پیش بودن انتخابات با اهداف انتخاباتی صورت گرفته است، گفت: چنین موضوعی مطرح نبود و حتی لالوویچ در این دیدار اعلام کرد اتحادیه جهانی کشتی هیچ دخالتی در انتخابات فدراسیون کشتی ایران نخواهد داشت و من نیز فرآیند کاملاً قانونی برگزاری انتخابات در ایران را برای او تشریح کردم که موردتأیید او قرار گرفت. حال برخی مباحث حاشیه‌ای در ایران مطرح می‌شود که صحت ندارد.
سرپرست فدراسیون کشتی درباره مطرح شدن بدهی ایران به اتحادیه جهانی کشتی نیز خاطرنشان کرد: در این باره نیز صحبت‌های خوبی داشتیم و قرار شد اتحادیه جهانی رقم دقیق بدهی‌های فدراسیون کشتی ایران را اعلام کند تا ما به صورت دقیق در جریان این بدهی‌ها قرار بگیریم. قرار شد اصلاحاتی نیز درباره بدهی‌ها داشته باشند تا بتوانیم با تعامل این مشکل را حل کنیم.
وی درباره برخی شایعات مبنی بر احتمال برگزار نشدن انتخابات تا رقابت‌های قهرمانی جهان و اینکه گفته می‌شود وی قصد دارد به سرپرستی در فدراسیون کشتی کماکان ادامه بدهد، گفت: بنده بنایی برای ماندن ندارم و هدفم برگزاری انتخابات کشتی با نظر وزارت ورزش است. حرف‌هایی که زده می‌شود درست نیست و بدون اطلاع دقیق عنوان می‌شود.
نعمتی خاطرنشان کرد: هنوز پاسخ تأیید صلاحیت‌ها از سوی مراجع ذی ربط نیامده و به محض اینکه تأیید صلاحیت‌ها اعلام شود بلافاصله با همراهی وزارت ورزش، انتخابات فدراسیون کشتی را برگزار می‌کنیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما