امروز، شنبه، ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

چالش‌های کمیته گردشگری ورزشی فارس

نشست داریوش آورند سرپرست دبیری هیأت ورزش های همگانی استان فارس، مهدی 
اشرف زاده سرپرست انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی گشور و  توکلی مسئول کمیته گردشگری ورزشی استان فارس، در دفتر هیأت ورزش های همگانی استان فارس برگزار شد.
در این نشست آورند سرپرست دبیری هیأت همگانی فارس ضمن خوش آمد گویی به جناب اشرف زاده به استان فارس و شهر زیبا و تاریخی شيراز،  پاره ای  از مسائل و مشکلات کمیته گردشگری استان فارس را بیان کرد.
اشرف زاده سرپرست انجمن گردشگری ورزشی کشور نیز، فارس را استانی بزرگ با جاذبه های
گردشگری بی شمار نام برد و ضمن ارائه پیشنهاداتی در خصوص راهکار های برون رفت از وضعیت موجود پیشنهاداتی جهت توسعه و پیشرفت  کمیته گردشگری استان فارس بیان کردند.
وی  برگزاری اردوهای گردشگری ورزشی و دوره های
آموزشی را برای توانمندسازی این کمیته پیشنهاد کرد و افزود: با  توجه به درخواست استان فارس جهت میزبانی رویداد بزرگ گردشگری ورزشی  کشور، فارس را در اولویت میزبانی برگزاری رویدادهای بزرگ کشوری خواهد 
بود.
اشرف زاده عقد تفاهم نامه  با اداره کل میراث فرهنگی استان فارس را نیز از راهکاری سازنده و مؤثر برای توسعه و گسترش این کمیته برشمرد.
در ادامه توکلی رئیس کمیته  گردشگری استان فارس نیز در خصوص پایان اعتبار کارت های لیدری گردشگری و نبود اعتبارات لازم را از مشکلات برگزاری دوره های آموزشی با وجود متقاضی زیاد دوره ها دانست.
داریوش آورند سرپرست دبیری هیأت ورزش های همگانی استان فارس با بیان اینکه یکی از برنامه های 
آینده هیأت همگانی فارس عقد تفاهم نامه همکاری با ادارات کل و سازمان های استان فارس می باشد، حمایت هیأت رئیسه را از کمیته گردشگری و افرادی که در قالب این کمیته با مجوز هیأت همگانی به فعالیت می پردازند اعلام نمود و سال جدید را نوید بخش خبرهای خوب و   پیشرفت  در زمینه ی گردشگری ورزشی بیان کردند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما