امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

بازدید مرد بلژیکی فوتبال ایران از میراث کی‌روش!

مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بلژیک به تهران رسید. حدود ۳ ماه پس از جدایی کارلوس 
کی روش از تیم ملی فوتبال ایران سرمربی جدید پا به تهران گذاشت.
 مارک ویلموتس که در نهایت قرعه سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران به نام وی افتاد پس از مدت ها سکوت مسئولان فدراسیون فوتبال و البته گمانه زنی رسانه ها در رابطه با نامزدهای مختلف سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران پا به تهران گذاشت تا قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال به امضا برساند.
 مارک ویلموتس از دستیاران سابق لینکنز (سرمربی فعلی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز) محسوب 
می شد از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶ روی نیمکت تیم ملی بلژیک عهده دار سرمربی گری یکی از پرستاره ترین تیم های تاریخ فوتبال این کشور شد و در نهایت پس از گذر ناموفق از جام جهانی ۲۰۱۴ و جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ از این تیم جدا شد.
 مرد بلژیکی این روزهای فوتبال ایران پس از جدایی از تیم ملی فوتبال کشورش در تیم ساحل عاج مشغول به کار شد اما در نهایت بدون رسیدن به توفیقی این کشور آفریقایی را نیز ترک کرد تا شانس خود را در کشوری آسیایی جستجو کند. در حالی که از مدت ها پیش نام های مختلفی برای قبول سکان رهبری تیم ملی فوتبال ایران به گوش می‌رسید در نهایت این مربی که اتفاقاً از جمله آخرین نام هایی بود که درباره آن صحبت شد توانست خود را عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معرفی کند.
 به این ترتیب خیلی زود خود را به تهران رسانده تا بتواند مقدمات کار سرمربی گری در تیم ملی ایران را به انجام برساند. این اتفاق در حالی افتاد که هیچگاه رسماً درباره ساعت ورود ویلموتس به ایران خبری از سوی فدراسیون نشین ها مخابره نشد و بدین ترتیب رسانه‌های مختلف با توجه به شرایط کاری خود متوجه ساعت ورود این مربی شده و خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران خود را راهی فرودگاه امام خمینی کرده تا به عنوان اولین نمایندگان رسانه، در لحظه ورود سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران خودنمایی کنند و طبیعتا با مخابره اخبار و تصاویر و فیلم های خود، هواداران تیم ملی را به طور ریزتر در جریان ورود سرمربی جدید تیم ملی به ایران بگذارند.
 محمدرضا ساکت دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال که این روزها به عنوان مشاور در این فدراسیون حضور دارد به همراه ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فعلی فدراسیون مسئولین اصلی و رسمی بودند که با حضور در فرودگاه مراسم خوش آمدگویی و استقبال از سرمربی جدید تیم ملی فوتبال را به جا آوردند.
 ویلموتس پس از حضور در فرودگاه امام و توقف در قسمت سی ای پی به همراه نفرات دیگر حاضر در فرودگاه، خیلی زود خود را به درب خروجی رساند تا با یک دستگاه مرسدس بنز به سرعت از محل دور شده تا خود را به هتل محل اقامت برساند. ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون، مربی بلژیکی را در این سفر درون شهری همراهی کرد. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما